Almanya Sohbet Odaları

Almanya Sohbet Odaları

Almanya orta Avrupa’da bulunan bir çok farklı ülkeden göçmen ve işçi’ye ev sahipliği yapan bir ülke. Özellikle dünyada sanayi dendiği zaman yaptığı reformlarla bir çok ülkeye örnek olmuş bir şehir. İş sahası yada yaşam olanakları bakımından cazip imkanlar sunduğu için. Tarihi boyunca bir çok ülkeden göç almış. Ve hala günümüzde devam eden göçlere dünyanın her yerinden insanlara ekmek, aş, ev kapısını açmış bir ülke. Tarihte ilk kez 31 ekim 1961 yılında Türkiye ile arasında yapmış olduğu İş gücü anlaşmasıyla Türklere kapılarını resmi olarak açmış. Güncel bilgilere göre 1 milyon 483 bin 515 Türk’ün Almanya’da yaşadığı belirtiliyor.

Ülkelerinden yıllarca uzak kalan bu insanlar kendi memleket yada ülkelerinden uzak olmanın hasretini azda olsa sohbet odaları, sohbet siteleri, sosyal medya gibi platformlarda konuşarak gideriyorlar. Sadece Türkiye’den giren kullanıcılarla değil. Almanya’nın farklı şehirlerinden insanlarla bu odaları sayesinde tanışıp. Sosyal çevrelerini genişletiyorlar. Her hangi bir konuda birbirlerinin fikirlerini alıp yardımcı olabiliyorlar. Kısaca kolay ve hızlı bir etkileşim içine girerek sorunlarını yalnızlarını paylaşıyorlar.

Klas Almanya Chat Odaları

Şehir sohbet odaları ismini verdiğimiz projemizi hayata geçirdiğimizden sizlerden bahsetmiştik. Sadece Türkiye iç pazarında değil Avrupa’daki Türklere hitap etmek için yurt dışına açılmaya karar verdik. Bu bağlamda ilk adımımızı alman sohbet odalarıyla atmış bulunuyoruz. Tüm arge çalışmalarımızı yaparak başta Türklerin en çok yaşadığı şehir olan Frankfurt olmak üzere sesimizi şehir şehir tüm Almanya’ya duyurmak istiyoruz. Çünkü kendinizi yalnız hissetmenizi istemiyoruz.

Gurbette Bulunun Vatandaşlarımız Artık Kendilerini Yalnız Hissetmeyecekler

Kime sorarsanız sorun şüphesiz kimse vatanından uzak kalmak uzaklarda yaşamak istemez. Ama maddi olarak geçim hayat gayesi derken insan bir anda kendini uzaklarda bulabiliyor. Gözü ve aklı hep doğduğu topraklarda olsa da sadece beden olarak uzak kalıyor. Sosyal medyadan yada Tv kanallarında Ülkesiyle olan iletişimini kesmemeye çalışıyor. İçindekileri yaşadıklarını paylaşarak. Azda olsa yalnızlığını paylaşacak birilerini arıyor ki. Buda en doğal hakkı. Geriye sadece onun için güvenilir ve en doğru sohbet odasını bulmak kalıyor. Eğer bu yazıyı okuyorsanız zaten doğru yerdesiniz demektir. Kendimi sosyal medya hesaplarımızdan tutun bir çok platformda tanıtarak. İnsanların bize ulaşmasını sağlıyoruz. Çünkü bir klas insanların sohbet ettiği bir araya geldiği bir chat sohbet site siyiz. Uzakları yakın etmek aslında sizin elinizde.


Yazar: Loi

Görüntüleme: 63 defa

Kategori: Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 21 Haziran 2021

2 Yorumlar
Sofia

Almanyadan selamlar..Harika bir site gurbetçilere özellikle uzakta olsa bile herkesi bir araya toplayan bir site sohbeti saygılı seviyeli burada olduğum için çok mutluyum Teşekkürler KLasSohbet Ailesi :))


Emily

Muhteşem ötesi bir sohbet platformu insanları girişte ailesi gibi karşılamaları ve hemen sohbete dahil etmeleri harika sizde gelin beraber sohbet edelim sohbetten keyif alalım..:


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50