Asla Pes Etmeyin

Asla Pes Etmeyin

Her ne yapıyor ne ile ilgileniyorsanız eğer asla pes etmeyin. Yaptığınız işi asla küçümsemeyin kaderinizi başkalarının ellerine teslim etmeyin. Şimdi kesin bu yazıyı okuyan birisi klişe bunlar diyecek yada muhtemelen dikkate bile almayacak. Bir başkası sohbet sitesi ile ne alaka diyecek. Velhasıl kelam herkes görüşlerini belirtecek aynı benim şu anda olduğu gibi. Burası klas chat sohbet sitesi ücretsiz hizmet veren dünyanın her yerinden kullanıcıyı bir araya getiren seviyeli bir sohbet kanalı. Kullanıcılarımızdan maddi olarak hiç bir çıkar beklemediğimiz için gönül rahatlığı ile sizlere hizmet veriyoruz. Rahatız çünkü hedeflerimiz belli emin adımlarla bu yolda yürürken yolumuza çıkan kötü niyetli insanlarda oluyor. Onlar beni yada arkadaşlarımı daha çok kamçıladıklarını farkında bile değiller. Her ne zaman bu işten sıkıldığımı hissetsem bir şekilde beni birileri buruya tekrar bağladı.

Üstelik bunu kötülük yaparken iyilik olarak yaptılar. İşin ilginç tarafı bundan haberleri bile yok. Lamerin’den tutun aklınca porno sitelere blacklink eklemeye çalışanlar illaki çıkar karşınıza bu işsizler. Eğer bu tür bir saldırı alıyorsanız zaten iyi bir yoldasınız demektir bunu da unutmayın. Kendinizi hep motife edecek bardağın dolu tarafından bakmaya çalışın.

Güler Yüzünüzü Yazılarınıza Yansıtın

Sanal sohbet sitelerindeki en önemli olan şey. O anki duygunuzu karşınızdakine yazılı olarak sağlıklı bir şekilde yansıtmak. Genellikle yazılı sohbetlerde o anlık tepki ve düşüncelerimizi kendimizce emojilerle anlatmaya çalışırız. Sanal dünya deyip işi basite indirgemeyin o kadar etkili ki aslında. Yalnızlığınızı paylaşacak dertlerinizi anlatacak belki yakın belki çok uzak konum olarak birilerine kendinizi anlatmanız. Bunun vermiş olduğu rahatlık gerçekten bam başka. Çünkü hepimiz en doğul ihtiyacı sohbet etmek.

A’dan Z’ye Sohbet Siteleri

Günümüzde bir çok sohbet sitesi bulunuyor. Kimi faal ve aktif olarak sohbet görevi ortamı sağlasa da. Bir çoğu unutulmaya yüz tutmuş durumda. 2000 yılların başından beri insanlar tarafından bilinen bu siteler. Eskisi kadar olmasa da hala sohbet amaçlı kullanılabiliyor. Bir çok chat sitesinin ortak amacı sohbet olsa da. Bazen sohbetin konusuna göre de sitenin işlevi değişebiliyor. Örneğin; Gay sohbet, Lezbiyen sohbet, Cinsel sohbet gibi konulu chat odalarına da rastlayabilirsiniz. Uzun lafın kısası asla pes etmeyin.


Yazar: Loi

Görüntüleme: 24 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 15 Ağustos 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50