Avrupa Sohbetyeri

Avrupa Sohbetyeri

Avrupa Sohbetyeri

Klas sohbet sitesi Türkiye’den uzaklarda gurbet ellerde yaşayan vatandaşlarımızı bir araya getiren Avrupa sohbetyeri. Memleketlerinden uzak Avrupa’nın değişik şehirlerinde yaşayan gurbetçilerimizi bir araya getirmek için Avrupa sohbet odalarımızı açtık. Amacımız gurbet ellerde yaşayan vatandaşlarımızı bir araya getirip seviyeli bir sohbet ortamı kurmak. Avrupa sohbetyeri ismini verdiğimiz bu projemizde biz istiyoruz ki gurbetçilerimiz güvenli bir çatı altında toplanıp hem sohbet etsinler hem de bilgi alış verişi yapıp kendilerini yalnız hissetmesinler. Türkiye’de bulunan akrabaları arkadaşları ile bir araya gelip azda olsa hasret giderip kendi kültürlerinden uzak kalmasınlar.

Kendinizi Yalnız Hissetmeyin Diye Uzakları Ayağınıza Getiriyoruz

Biz istiyoruz ki yaşadığınız şehirlerde kendinizi yabancı ve yalnız hissetmeyin. Sizler gibi gurbette yaşayan vatandaşlarımız ile bir araya gelerek gurbet ellerde birbirinize destek olun. Başta Almanya olmak üzere Hollanda, Belçika gibi Avrupa’nın önde gelen ülkelerine göç etmiş gurbetçi vatandaşlarımızı bir araya getirerek sosyal iletişim kurmalarını kendi dillerinden uzaklaşmadan sohbet etmelerini istiyoruz. Özelliklede yaşadığımız şu salgın zamanlarında birbirimize daha çok destek olmamız gerekiyorken. Malum tüm dünyayı etkisine alan Kovid-19 herkese olduğu gibi Avrupa’da yaşayan Türk vatandaşlarımız ada olumsuz anlamda etkileri oldu. 2019’un verilerine bakacak olursak üçte bir oranında Türkiye gelme sayısı düşmüş. Zaten sene bir gelebildikleri memleket ziyaretleri salgın nedeniyle maalesef durma noktasına geldi. Bu günlerde birbirimize maddi olamasak ta en azından manevi olarak destek olmamız gerekiyor. O yüzden kendinizi yalnız hissetmeyin klas sohbet sitesi olarak Avrupa sohbetyeri odalarımızda sizleri ağırlamaktan gurur duyuyoruz.

Kendi Dilinizle Doyası Sohbet Edip Eğlenceli Zamanlar Geçirin

Özelliklede Avrupa ülkelerine sonradan gidenlerin ortak sorunu dil problemidir. İnsan belki o anlarda daha çok anlıyor kendi dilinin kıymetini. Yada doğma büyüme oralarda yaşayan gurbetçilerimizin kendi dillerini iyi konuşamama sorunları yani kısacası aynı dili kendi dilini konuşmak insanın öz güvenini de yeri getirir şüphesiz. Bu 2 ortak sorunun cevabı bizde. Avrupa sohbet odalarımıza gelerek sizinle aynı dili konuşabilen insanlarla eğlenceli rahat bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Türkçenizi geliştirebilirsiniz. Olur mu peki öğrenebilirmiyim? Demeyin sakın inanın geldiğinizle sizinle aynı durumda olan insanların konuşmalarına şahit olacaksınız. Sizlere Geldiği noktayı önceden ne durumda olduklarını söylediklerinde çok şaşıracaksınız.  

Ücretsiz ve Üyeliksiz Avrupa Sohbet Sitesi Avrupa Sohbet Odaları

Sizlere kaliteli ve seviyeli bir sanal sohbet ortamını ücretsiz ve üyeliksiz olarak sunuyoruz. Sohbet odalarımızda doyasıya muhabbet edip az olsa kendinizi memleketinizde hissedeceksiniz. Ücretsiz tamamen bedava sohbet odalarımızdan faydalanırken Türkçe radyo kanalımızdan güncel müzikler dinleyebilirsiniz. Bir çok eğlenceli aktivitelerimizden üyeliksiz yararlanmak istiyorsanız. Avrupa sohbetyeri sitemize sizleri de davet ediyoruz.  

SOHBET ETTİKÇE ÇOĞALIRIZ.


Yazar: Loi

Görüntüleme: 92 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 19 Nisan 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50