Benim Sohbet

Benim Sohbet

Benim sohbet sitesi uzun yıllardır, sanal sohbet aleminde hizmet veren bir chat sitesidir. Bizim mekan, Kelebek sohbet, yada geveze chat gibi başarılı sohbet sitelerinin arasında yerini almaktadır. Bu gün bu chat sitesinden sizlere bahsetmemim amacı. Eğer sizler chat sitesi açmak gibi bir fikriniz var ise yada güvenilir chat yapabileceğiniz bir platform arıyorsanız yardımcı olmak. Benim sohbet odaları uzun yıllardır vermiş olduğu sohbetle bir çok chat platformunu kendine referans verdirmiş durumda. Bizde sizler için merak ettik. Nasıl başarılı oldular, yada kullanıcıları eskiye dayandığı için onları sevdiren şeyler neydi acaba diye bir düşündük. Tabiki insan düşünmeden edemiyor. Hele de bizim gibi aynı sektörde olursanız. Doğrularını yada artılarını örnek alıp uygulamak istiyorsunuz.

Benim Sohbet Sitesinde Kendinizi Yeni Hissetmiyorsunuz

Sitesinin ismine bile baktığı zaman insan. Ne mantık ne düşünce kapsadığı belli oluyor. Benim chat sitesi isminin anlamını o kadar çok iyi yansıtıyor ki kullanıcılarına. Kimse burada yabancılık çekmiyor. Siteye ilk girer girmez dikkatimi çeken en büyük şey. Beni karşılamaları oldu. Sanki hep orada onlarla önceden chat ediyorcasına kendimi rahat hissettim. Bunu bir chat sitesi yapabiliyorsa. Kullanıcıları menfaat gözetmez sizin böyle sahip çıkıyorlarsa. Gerçekten benim mantığı yerleşmiş demektir bu sitede. İlk girdiniz hoş geldiniz dediler bununla bitiyor mu hayır. Siz hemen ortama alışın diye sizi hep sohbetin içerisine dahil etmeye çalışıyorlar. Ben dahil oldum ister istemez kendinizi sohbette bulabiliyorsunuz.

Huzurlu ve Sakin Bir Sohbet Yeri

Uzun süre hizmet veren sohbet sitelerindeki en çok karşılaşılan şey. Eski kullanıcıların diğerlerine üstünlük taslaması yada istedikleri şeyleri kolayca yaparım rahatlığı. Buda genelde yeni kullanıcılar tarafından huzursuzlukla karşılanır. Askerde devre cilik olur ya onun gibi düşünün. Ama burada durum biraz farklı. Eski kullanıcılar aksine yeni gelen ve onlardan sonraki kullanıcılara örnek olacak hareketler yapıyor. #Operhelp kanalına girer girmez hemen sizinle ilgilenen bir teknik ekip oluyor. Sorunlarınız en hızlı şekilde çözülmeye çalışılıyor. Ayrıca benim sohbet sitesine giderseniz kesinlikle radyo dinlemenizi öneriyorum. Eğlenceli içerikli yayınlar yapıyorlar. Stres’den uzak huzurlu ve sakin bir chat yeri. Hepinize tavsiye ediyorum.


Yazar: Loi

Görüntüleme: 67 defa

Kategori: Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 21 Haziran 2021

2 Yorumlar
SesSiz

Harika site tavsiye ederim.


Başkan

arkadaşlar benim sohbet sitem olmasına rağmen yıllardır burasının çeyreği kadar olamadım. Gerçekten örnek alıyorum özellikle jixi yaşım 40 işsizlikten bazen boş işlerle uğraşıyorum arada gelip buruya sohbet ediyorum. Kalbin gibi insanlığın da Jix.


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50