Bigo Live Canlı Yayın Sohbet Uygulaması

Bigo Live Canlı Yayın Sohbet Uygulaması

Salgın hastalık yasaklar derken evlerimizde çok sık vakit geçirmeye başladık. Haliyle can sıkıntısından akıllı cep telefonlarımız ile sosyal medyada daha çok vakit geçiriyoruz. Bu dönemde adını hiç duymadığımız sohbet uygulamalarını öğrendik onlarla vakit geçirir olduk. TikTok ve Twitch benzeri olan ama onlar kadar popüler olmayan benimde bu aralar severek kullandığım bir uygulamadan bahsede cem sizlere. Ve karşınızda Bigo Live canlı sohbet uygulaması diye şaşalı bir giriş yapmak istedim ama neyse ciddiyetle konumuza dönelim. Bigo Live Nedir, Ne İşe Yarar? Ve Nasıl Kullanılır? Başlıkları altında sizlere bu uygulamayı anlatmaya çalışa cam. Eğlenirken para kazanmak istiyorsanız bence bu yazımızı okumadan geçmeyin.

Bigo Live Nedir?

Bigo live Türkiye’nin dünyada birçok ülke tarafından yaygın olarak kullanılan dijital sosyal yayın platformudur. TiKTok benzeri olan bu uygulamada. Canlı yayın açıp takipçi edinebiliyorsunuz. Başka yayıncıları izleyip hediye gönderip hediyeler alabiliyorsunuz. Birden fazla kişiyi yayına alma özelliği ile toplantılar yapıp, arkadaş gruplarınız ile toplu sohbetler yapabiliyorsunuz. Hayvan yetiştiriciliği özelliği ile eğlenirken sevimli hayvanlar yetiştirebiliyorsunuz. Arkadaşlarınız Live pk özelliği ile meydan okuyup eğlenceli bir yarışma içerisine girebilirsiniz. Çeşitli oyunların canlı yayınlarına katılıp izleyebiliyorsunuz.

Eğlenirken Para Kazandıran Canlı Yayın Uygulaması

Yayın hayatına 2014’de başlayan Bigo Live 400 milyon gibi bir kullanıcı sayısına ulaşarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bu uygulama sayesinde canlı yayınlar açarak para kazanabiliyorsunuz. Para birimi haline gelen elmas ve fasulyeler kazanarak paraya çevirebiliyorsunuz. Bu konu hakkında daha çok bilgi edinmek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz. Kimileri buna dilencilik dese de. Bu tarz platformlarda dönen paraların astronomik rakamlar olduğunu görüyoruz. Abartılmadığı sürece yapılan yayınların izlenilmesinden yanayız. Bu tarz platformlarda yapılan yayınların çocuklar tarafından da izlenilebileceğini hesaplayarak yayın yapmak gerekli. Türk aile ve ahlak yapısına uygun yayınlar. Buruya kadar okuyup hoşunuza gittiyse ve bu uygulamayı indirmek istiyorsanız eğer. Andorid kullanıyorsanız burudan. İos kullanıyorsanız buradan kolayca indirebilirsiniz.


Yazar: Loi

Görüntüleme: 70 defa

Kategori: Mobil Uygulama

Yayınlanma Tarihi: 06 Haziran 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50