Chat Sohbet Yeri

Chat Sohbet Yeri

Bu gün bir değişiklik yapmak istiyorum klişelerden uzak sizlere yeni chat sohbet yeri sitemizden bahsetmek istiyorum. Bu anlatım şeklim bir çoğunuza belki de çok garip gelebilir. Ama eminim ki çoğunuzda çok beğeneceksiniz. Chat sohbet sitesi platformlarında uzun süre olan arkadaşlarım ne demek istediğimi hemen anlayacaklar. Şimdi size yüzlerde sohbet sitesi var insanların tekrardan başka bir sitede karşılaşma şansı yüzde kaçtır desem eminim bilmeyenler zor bir ihtimal diye cevap verirlerdi. Ama imkansız değil diye eklerlerdi. Zor bir ihtimalde değil aslında. Size en basit olarak hepimizin bildiği bir örnekle anlatayım. Sanal sohbet ortamı aslında bir mahalleye benziyor evleri sohbet sitesi olarak düşünün. Bir sohbet sitesinde yani evde beraber kalan insanlar zamanla kendi kendilerine karar alıp başka bir eve taşınıyorlar. İşte öyle öyle derken evlerin sayısı artıyor. Sohbet siteleri de öyle her gün olmasa da haftada bir kez yeni chat sohbet yeri açılıyor.

Peki ya başarısız olanların akıbetleri ne oluyor. Baştan söyleyeyim bu işi yapıyorsanız daha doğrusu yapmak istiyorsanız eğer boş vaktiniz bol olması gerekiyor benim gibi. Sonra maazallah bir akşam iş dönüşü siteye girdiğiniz zaman kimseyi bulamazsınız. Vizon tele filmindeki şafak sezer‘in komik repliği gibi baba userler yok diyebilirsiniz. Neyse işin mizahını şöyle bir kenara bırakalım. Eğer yeni chat sohbet yeri açacaksanız sağlam bir kemik kadronuz mutlaka olmadı. Bu kadroyu seçerken en önemli husus ise karakterli radikal karar alabilen insanlardan oluşmalı. Aranızda amma abarttın kardeşim şirket mi yönetiyorsun diyenler çıkabilir. Aslında haklılar ama sözü yanlış kişiye söylüyorlar. Çünkü bazı kullanıcılar olayları o kadar çok büyütüyorlar ki buranın bir şirket değil eğlence kanalı olduğunu anlatmak bazen mümkün olmayabilir. O yüzden işler o noktaya gelmeden durdurmakta yönetici arkadaşlara kalıyor.

Klas Yeni Chat Sohbet Yeri

Söz konusu biz olduğumuza göre biraz klişe anlatalım. Şimdi su soruyor sorabilirsiniz. Sizin diğer sohbet sitelerinden farkınız nedir? Biz olaylara matematiksel olarak bakmıyoruz mesela. Kişi ayırt etmeden özel sohbetleriyle onları yargılamadan insanlara yatırım yapıyoruz. Adı üstünde özel sohbet kişi haricinde kimseyi ilgilendirmez. İnsanların mahremiyetine saygı duyuyoruz. Genel sohbet ortamı haricinde kişilerin kendi aralarındaki özel sohbetlerine de karışmıyoruz. Bu size basit gelebilir yada herkes onu yapıyor zaten diyebilirsiniz. Ama ne yazık ki öyle değil. Sohbet sitelerinin bir çoğunda reklamları önlemek yada rahatsızlık veren kişileri belirlemek için özel okuma modları bulunuyor. Bunu kullanmak tamamen sitenin yönetim kadrosunun inisiyatifine kalmış bir durum. Biz çoğu sitenin aksine bu inisiyatifimizi kullanmıyoruz. Kişilerin özel mülkü olarak gördüğümüz için özel sohbet alanlarına müdahale etmiyoruz.

Kendinizi Asla Yabancı Hissetmeyeceksiniz

Yeni chat sohbet yeri olmamıza rağmen kısa sürede büyük bir aile olduk. Bunun en önemli faktörü kemik kadromuzdaki yönetici arkadaşlarımız. Hepsi birbirinden samimi sıcakkanlı insanlar oldukları için. Yeni gelen kullanıcılar ada yaklaşımları o yönde oluyor. Yabancı hissetmesin kendini diye sohbete dahil etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Zaten birçok kullanıcımız samimi sıcak karşılama karşısında etkilendiklerini dile getiriyorlar. Buda bizim hoşumuza gidiyor ve üstüne ekleyerek devam ediyoruz. Evet, biz yeni chat sohbet yeri olabiliriz ama arkadaşlıklarımız çok eskiye dayanıyor. Amacımız sanal sohbet siteleri arasında bir farkın dalık yaratmak ve insanların birbirlerine kibar saygılı davranacakları bir platform oluşturmak.

Sizlerde eğer bizimle aynı fikirde iseniz eğer yeni sohbet sitemizde sizleri aramızda görmekten şeref duyarız. Unutmayın SOHBET ETTİKÇE ÇOĞALIRIZ.


Yazar: Loi

Görüntüleme: 77 defa

Kategori: Chat Odaları

Yayınlanma Tarihi: 11 Mayıs 2021

1 Yorumlar
Cemile

Bence mutlaka herkesin gelmesi gereken bir sohbet sitesi. kaliteli sohbet odaları ile güzel vakitler geçirebileceğiniz bir sohbet yeri.


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50