Clubhouse Sohbet Odaları

Clubhouse Sohbet Odaları

Farklı Yeni Sosyal Ağ Platformu

Eminim sizlerde son haftalardaki Clubhouse sohbet odaları adını duymuşsunuzdur. Sosyal medya dediğimiz zaman bilgimiz Twitter, Facebook ve İnstagram’la sınırlı kalıyordu. Dünyanın zorlu bir sınav verdiği şu salgın günlerinde görüyoruz ki haberleşmemizin çoğunu bu platformlar sayesinde sağlıyoruz. Clubhouse’ u diğer sosyal ağ platformlarından belkide en temel özelliği ise kullanıcılarının, klas kendini iş dünyadasın da kanıtlamış ağırlıklı kişiler olması. Hali hazırda kullanmış olduğumuz platformlarda şüphesiz yalan haberlerin dolaşmasından, binlerce fake hesap kullanıcılarından hepimiz sıkıldık. Belki de Clubhouse’a olan ilgi en çok bu nedenden dolayıdır. Kendini iş dünyasında kanıtlamış Elon musk gibi kullanıcılarının olması referansını da sağlam kılıyor.

Clubhouse Sesli Sohbet Odaları

Bu platformu diğerlerinden ayıran en temel özelliği de sesli etkileşimi ile yeni nesil bir sosyal ağ olması.  Clubhouse sohbet odaları kullanıcılarına sesli olarak konuşma özelliği sağlıyor. Klas ve kendisini bile insanlardan oluşan bu bedava sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. Dilerseniz kendiniz bir konu başlığı adı altında sohbet odası açabilirsiniz. Diğerleri gibi klasik olmayan bu platformda yeni deneyimler edinip insanlarla kolayca sesli etkileşim içine girebilirsiniz. Özellikle iş dünyası ve ciddi şirketler tarafından tercih edilen bu platform aynı zamanda yeni iş kolları ve formatlar bulma konusunda yardımcı olacaktır.

Clubhouse Nasıl Üye Olabilirim?

Öncelikle bilmeniz gereken bu platformu kullanmak için ios işletim sistemine sahip olmanız gerekiyor. Önümüzdeki günlerde anroid ve benzeri işletim sistemi kullanan cihazlarda çalışır mı bilinmez ama şuanda sadece ios işletim sistemiyle çalıştığı bir gerçek. Öncelikle İphone ve ipad gibi cihazlarınız indirmekle başlıyorsunuz işe. Sonrasında kendinize bir kullanıcı ismi oluşturmanız gerekiyor. Size gelen sms bilgi mesajıyla beraber sistem sizi doğrulamaya alıyor. Bekleme aşamasını hemen geçmek istiyorsanız. Tanıdığınız birinin Clubhouse kullanıcı olması gerekiyor. Size gönderdikleri davetiye ile bir nevi size referans oluyorlar. Kaliteli ve seviyeli sohbet odaları sayesinde sosyal medya alışkanlıklarınız değişecek.

Güvenlik Politikası

Diğer sosyal ağ platformlarının aksine +13 değil de +18 yaş sınırlaması bulunuyor. Gizlilik politikaların da Hizmetimiz 18 yaşından büyüklere yöneliktir diye ibare yer alıyor. Olası bir şikayet üzerine incelemeye alınması için sohbet odalarındaki konuşmalar sadece geçici olarak kayıt altına alınıyor.. Herhangi bir şikayet olmazsa siliniyorlar. Bu konuyla ilgili kapsamlı bilgiye Clubhouse resmi sitesinden öğrenebilirsiniz.


Yazar: Loi

Görüntüleme: 101 defa

Kategori: Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 29 Mart 2021

7 Yorumlar
Fire

Unterschiedliche neue Social Networking-Plattform Ich bin sicher, Sie haben in den letzten Wochen von den Chatrooms im Clubhaus gehört. Als wir Social Media sagten, beschränkte sich unser Wissen auf Twitter, Facebook und Instagram. Wir sehen, dass wir in diesen epidemischen Tagen, in denen die Welt vor einem harten Test steht, den größten Teil unserer Kommunikation über diese Plattformen bereitstellen. Das vielleicht grundlegendste Merkmal von Clubhouse auf anderen Plattformen für soziale Netzwerke ist, dass es sich bei den Nutzern überwiegend um Personen handelt, die sich in der Geschäftswelt klassisch bewährt haben. Zweifellos haben wir es satt, dass auf den Plattformen, die wir bereits genutzt haben, gefälschte Nachrichten und Tausende von gefälschten Kontonutzern verbreitet werden. Vielleicht ist aus diesem Grund das Interesse an Clubhouse am größten. Benutzer wie Elon Musk, die sich in der Geschäftswelt bewährt haben , machen die Referenz stark.


Mila

Fərqli Yeni Sosial Şəbəkə Platforması Əminəm ki, son həftələrdə Clubhouse söhbət otaqlarını eşitmisiniz. Sosial media dedikdə, biliklərimiz yalnız Twitter, Facebook və Instagram ilə məhdudlaşdı. Dünyanın sərt sınaqlarla üzləşdiyi bu epidemiya günlərində ünsiyyətimizin çox hissəsini bu platformalar vasitəsilə təmin etdiyimizi görürük. Clubhouse-un digər sosial şəbəkə platformalarından bəlkə də ən əsas xüsusiyyəti, istifadəçilərinin iş dünyasında özlərini klassik olaraq sübut etmiş üstünlük təşkil edən insanlar olmasıdır. Şübhəsiz ki, istifadə etdiyimiz platformalarda dolaşan saxta xəbərlərdən və minlərlə saxta hesab istifadəçilərindən bezmişik. Bəlkə də bu səbəbdən Clubhouse-a olan maraq ən çoxdur. Elon Musk kimi iş dünyasında özünü sübut etmiş istifadəçilərin olması referansı güclü edir.


Billion

Другая новая платформа социальных сетей Я уверен, что вы слышали о чатах Clubhouse в последние недели. Когда мы говорили о социальных сетях, наши знания ограничивались Twitter, Facebook и Instagram. Мы видим, что в эти дни эпидемии, когда мир переживает тяжелые испытания, мы обеспечиваем большую часть нашего общения через эти платформы. Возможно, самая основная особенность Clubhouse из других платформ социальных сетей заключается в том, что его пользователи - это преобладающие люди, которые классически зарекомендовали себя в деловом мире. Несомненно, мы устали от фейковых новостей, циркулирующих на платформах, которые мы уже использовали, и от тысяч фейковых пользователей аккаунтов. Возможно, именно поэтому Clubhouse проявляет наибольший интерес. Наличие таких пользователей, как Илон Маск, зарекомендовавших себя в деловом мире, делает эту рекомендацию сильной.


Umut

Arkadaşlar cok harika site.Tavsiye ederim.KlasSohbet.com teşekkürler...


Discord Sohbet Odaları - KlasSohbet.Com - Sohbet Sitesi, Sohbet Odaları

[…] sohbet odaları özelliği ile Clubhouse benzeri bir uygulamayı geçtiğimiz günlerde kullanıma sundu. Sesli kanal ismini verdiği bu […]


Reddit Sohbet Odaları - KlasSohbet.Com - Sohbet Sitesi, Sohbet Odaları

[…] günlerde sizlere Twitter, Facebook ve İnstagram gibi sosyal ağ platformlarının Clubhouse benzeri sesli sohbet odaları özelliklerinden bahsetmiştim. Sesli sohbet odaları akımına en […]


Clubhouse Android Uygulaması - KlasSohbet.Com - Chat Sohbet Sitesi

[…] 2020’nin Aralık ayında piyasaya çıkan ve Nisan 2020 gibi kullanımı yaygın bir hale gelen Sesli Sosyal Medya platformudur. Clubhouse’u bu kadar popüler hale getiren hiç şüphesiz sesli sohbet odaları […]


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50