Dini Sohbet

Dini Sohbet

İslami konularda eksiklerimizi dini sohbet yada islami sohbetler yaparak gidermeye çalışırız. Her insan geçmişi bakıp gıpta eder iyi yada kötü yaşanmışlıkları yad ederken kah mutlu olur kah kederlenme yen yoktur. Günlük sohbetlerin herkesle yapılabileceği tür hepimiz tarafından bilindiğini ortada olup. Düşünce ,inanış ve Din gibi konuları bir çok insan ve ortada çok rahat konuş ulamaya bilir. Dini sohbetin ortama yada karşılı iki tarafa verdiği huzurun hazzını alanlar orada bulunmak için can atarlar. Şimdi kendinizi eksik hissettiğiniz bir çok hususta veya bildiğinizi düşündüğünüz. Dini Sohbet konukları çok güzel bir ortamda paylaşmanın bir yolu var. Kalp bukalemun gibidir, sözünden yola çıkarak kiminle beraber. Olursa onun rengini alır ,olumlu yada olumsuz onun etkisi altında kalacağı kesindir. Hal böyle olunca sizi de dünyanın en güzel renklerin ne boyanıp. Dini değerleri en güzel şekilde paylaşmak harikulade bir fırsat.

Denize satıh dan (yüzey) den bakan sadece mavi dalgaları görüp hayran kalır. Halbuki mahir ( usta) bir dalgıç mavinin derinliklerinde indikçe o mükemmel ötesi manzara. Hem görür doyasıya tadını çıkarır. Bilgi insanın içinde kaldığı sürece tıpkı durgun bir suya benzer ki içinde bulanan canlılar dışında. Kimseye görüntü dışında fayda sağlamaz. Paylaşılan bilgi Dini Sohbetler ise tıpkı bir akarsu gibi hem geçtiği tüm topraklara hayat kaynağı olur enerji. Hatta şelale misali fevkalede bir görüntü olur bin bir diyardan insanları toplar başına ta ki denize ulaşıncaya.

Huzurlu Dini Sohbet Yeri

İnsanlar yaratılış bakımında hep yönlendirmeye muhtaç dır. Nicelerimiz var ki belki İmkanlar doğrultusunda gerek aile yapısından bir çok eksik yönlerimiz olabilir. Bunu telafi etmenin en güzel yolu okumaktan geçer. İnsan günlük hayatın koşturmaca çoğu zaman buna fırsat bulamıyor. Kitaplardan yada günümüz teknolojisi de İnternet edilmiş bilgiler uçup gidiyor aklımızdan. İyi bir arkadaşla edilmiş sohbet bazen bunların önüne geçip daha etkili öğrenme yolu oluyor bize.
Hızla Kaybolan Sadece özel gün ve geceler de hatıra düşen. Samimiyetsiz mesajların yanı sıra bir aile ortamı havasında keyif alarak yapacağız. Dini sohbetleri Klas sohbet ailesinde size görmekten şeref duyarız Saygı ve Hürmetle


Yazar: Loi

Görüntüleme: 62 defa

Kategori: Chat Odaları

Yayınlanma Tarihi: 23 Haziran 2021

2 Yorumlar
Sohbet Nedir? - KlasSohbet.Com - Sohbet Sitesi, Sohbet Odaları, Chat

[…] muyuz. Birde kendimizce isimler koyuyoruz mesela. Konulara göre değişen sohbet isimleri. Mesela: Dini sohbetler, Bayram sohbetleri, ramazan sohbetleri, pazar sohbetleri yada dost sohbetleri. Her birinin ana […]


HuZuR

Hayırlı ve huzurlu sohbetler diliyorum öncelikle.. Özellikle bu makaleye yorum yapmak istedim keyifle okudum..Bazen sohbetten ayrı bir huzur verir, bazı siteler niye derseniz dini sohbet siteleri insanlar burada hem sohbet eder hemde karşısındakinde aynı pencereden bakınca dini sohbet etmek bir başka olur o sohbetten keyif alırsın ben klassohbette bu duruma bir çok kez şahit oldum ve sohbetlerden gayet keyif aldım. Klassohbette saygı,sevgi, dostluk ve dini sohbet yönünden her zaman ön planda sizlerde sohbet ederek bunun farkında olacaksınızdır umarım.. Allah’a emanetsiniz keyifli sohbetler diliyorum..


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50