Erzurum Sohbet

Erzurum Sohbet

Erzurum Sohbet Odasına hoş geldiniz. Erzurum Palandöken‘den Çift minareli medreseye, Erzurum kalesinden, Üç kümbetlere, Ulu, lala paşa, murat paşa cami gibi tarihi baş yapıtlara M.ö 4000 yılından beri ev sahipliği yapıyor. Günümüzde hala Pulur, Güzelova gibi bazı bölgelerde tarihi kazılar yapılmaktadır. Türkiye’nin 4. büyük kenti olan Erzurum haklını tek bir çatı altında toplamak için Erzurum sohbet ve chat odalarını siz değerli dadaşların hizmetine açtık. Daha öncede İstanbul, Ankara, Antalya gibi güzel şehirlerin sohbet odalarını açtığımızı sizlere duyurmuştuk. Amacım büyük şehirlerin insanlarının dünyaya yayılmasından dolayı onları aynı sohbet sitesi altında toplamak. Bunu da ilerleyen günlerde iyice genişletmeyi düşünüyoruz. Amacımız Türkiye başta olmak üzere Avrupa’nın da çeşitli şehirlerine ait sohbet odaları açmak.

Resimli Erzurum Sohbet Odalarının Keyfini Çıkarın

Günümüz teknolojisine ne kadar ayak uydurabilirsiniz eğer. O kadar rekabetçi gücünüz artar ve ayakta kalırsınız. Bizim son teknoloji konusunda eksiklerimizin olduğu doğrudur. Örneğin sesli yada kameralı sohbet özelliğimiz bulunmuyor. Bunun yerine resimli sohbet ve çeşitlendirilmiş emoji özelliğimiz bulunuyor. Aslında bu biraz da maddiyata bağlı bir olay. Resimli sohbet özelliğimizi geçmiş yazılarımda da bolca anlattım sizlere. O yüzden fazlada detaya girmek istemiyorum ama. Merak edenler buradan okuyabilirler. Kısaca kendi profil resminizi oluşturabiliyorsunuz. Bu biraz daha renkli kılıyor sohbeti. Aynı zamanda rekabet ettiğimiz sohbet sitelerinin de bir tık önüne geçmemizi sağlıyor. Çünkü insanlar artık sade sadece yazışarak sohbet etmek istemiyor. Bunun sebebi WhatsApp, Telegram gibi sohbet programları aslında. Çıtayı arşa çıkarmaları sebebi haliyle insanlar eskiden sıkılıyorlar. Şu an da salgın nedeniyle dijitalleşmeye yönelen bir iletişim ağının olduğunu düşünürsek. İlerleyen günlerde daha çok yenilik göreceğiz demektir.

Akıllı Çağın Sohbet İletişim Araçları

Devir artık teknoloji devri. Bu sözü galiba duymayan yada kurmayan yoktur. Akıllı kullanıldığı takdirde bir sohbet sitesinin faydaları vardır. Mesela yeni arkadaşlıklar kurmak yada erzurum sohbet odalarında olduğu gibi. Aynı şehirden yakınlarınızdaki insanlarla iletişim kurmak gibi. Ama ne yazık ki doğru kullanılmadığı zamanda internetin çoğu alanında olduğu gibi zararları vardır. Akıllı çağın bu sohbet araçlarını bence akıllıca kullanmak gerekiyor. Amaç sohbet yada arkadaş edinmekten öteye gitmemesi lazım. Çünkü dünyanın her yerinden insanlara açık platformlar oldukları için. Dikkatli kullanılmalarında bence fayda var. Çağ ne kadar akıllı olsa da insanlar geride kalabiliyor.


Yazar: Loi

Görüntüleme: 45 defa

Kategori: Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 27 Temmuz 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50