Eski Sohbet

Eski Sohbet

Eski sohbet deyince aklınıza nerede o eski ramazanlar klişesi geldiğini biliyorum. Ama konumuzdaki eski sohbet biraz değişik bir yerde. Özellikle birazdan bahsedeceğim şeyler 2000 li yılların y kuşağını daha çok ilgilendiriyor. Mynet sohbet, kelebek sohbet gibi eski sohbet sitelerini özlediğinizi biliyorum. Sohbet etmek için olanaklar şimdiki kadar çok olmasa da. Eski sohbetlerin tadı da bir başka oluyordu. Belki yoklukta sohbet edince insan tadını kıymetini daha çok biliyor. Şimdiki gibi sohbet sitelerinde çıkar yoktu o zamanlar. Sadece sohbet muhabbet vardı insanların arasında. Kavga , hakaret gibi olumsuz şeyler olmazdı. Sanalda olsa çekinirdi insanlar utanma vardı arlanma vardı mesela.

Eski Sohbet Chat Odaları

Eski chat sitelerinin tadını alanlar ve arayanlar için hala aktif kullanılan bir kelime eski sohbet. Bazı İnternet siteleri eski mynet sohbet gibisinden site açsalar da maalesef eskinin tadını yakalamak mümkün olmuyor. Şimdilerde resimli sohbetten tutun kameralı sohbete kadar insanlar kolayca konuşabiliyorlar. Ama bazı ısrarla eski chat tarzı yazarak iletişim kurmaya devam ediyor ve seviyor. Bu da Y kuşağında sanala ilk defa 2000’li yıllarda başlayan insanlardan oluşuyor. Z kuşağının öyle bir derdi yada zevkinin olduğunu düşünmüyorum. Onlar daha farklı olarak WhatsApp gibi uygulamaları kullanıyorlar.

Eskinin Sohbetini Yeni İle Harmanlayan Sohbetyeri

Klas sohbet sitesi sizlere hem eskinin hemde yenini sohbetini harmanlıyor. Yani isterseniz kameralı sohbet edin isterseniz resimli yada yazılı bir çok seçenek sunuyoruz sizlere. Ama en önemlisi mynet sohbet, bizim mekan sohbet sitelerinin tadını arıyorsanız. Efendi ve huzurlu bir ortam sizleri bekliyor. Çekinmeden gelerek doyasıya sohbet edebilirsiniz. Ücret yada üyelik sistemimiz bulunmamaktadır. Dolasıyla sohbet etmek için sadece bir nick girmeniz yeterli oluyor sizler için. Burası seviyeli ve kaliteli bir sohbetyeri.


Yazar: Loi

Görüntüleme: 22 defa

Kategori: Sanal Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 22 Ağustos 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50