Facebook Sohbet Odaları

Facebook Sohbet Odaları

Facebook sohbet odaları uygulamasında Clubhouse ve Twitter’a rakip olacak Messenger Rooms adlı sesli sohbet özelliğini önümüzdeki günlerde hayata geçirmeyi planlıyor. Clubhouse’ın başarılı yükselişi kendisi gibi sosyal ağ platformları olan Twitter ve Facebook’un gözünden kaçmasa gerek. Onlarda sesli sohbet odaları uygulamalarını tasarlamaya başladılar. Hatta Twitter spaces sesli odalar uygulamasını geçtiğimiz günlerde kullanıcılarının hizmetine sunmuştu. Bununla ilgili yazımızı okumadıysanız buradan ulaşabilirsiniz.

Messenger Rooms Özellikleri Nelerdir?

İki ya da dilerseniz arkadaşlarınızla 40 50 kişinin kolayca katılabileceği sesli sohbet odaları kurabiliyorsunuz. Konuşmacıların profillerinin ön planda olacağını bir platform. Clubhouse’ a benzer özellikleri taşıyan bir uygulama olup, ilerleyen günlerde katılımcı sayısının daha yüksek sayılara çıkartılabilineceği düşünülüyor

Sosyal Ağ Platformlarında Sesli Sohbet Odaları Furyası

Aslında sesli sohbet odaları, kameralı sohbet odaları modası 2000’li yıllarda başlamıştı. Arkadaş bulma sitelerinde tanışmıştık bu uygulamalarla. Tabii ki günümüzdeki uygulamalar kadar özellik ve donanımlara sahip değillerdi. Ama o yıllara göre çok büyük bir değişimdi. COVID- 19 salgın nedeniyle tekrardan uzaktan sesli sohbet etme ihtiyacı doğdu. Yasaklar sonucu insanlar evlerine kapanıp işlerini evlerinde yönetmeye başladılar. Zoom gibi hali hazırda bulunan uygulamalar ile iletişime geçmeye başladılar. Salgına hazırlıksız yakalandığımız bu dönemde sesli sohbet uygulamaları yetersiz kalınca. Bu boşluğu gören sosyal ağ platformları da tıpkı Clubhouse gibi sesli sohbet odaları uygulamalarını tasarlamaya başladılar.

Klas Sohbet Odaları

Faceebok sohbet odaları ya da Dünyanın diğer dev sosyal ağları gibi imkan ve olanaklara sahip olamasak ta sesli sohbet odalarımızda kullanıcılarımızı ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Sesli ve resimli sohbet odalarımızda kesintisiz sohbet etme imkanı sunuyoruz. Geçtiğimiz bu zorlu salgın günlerinde hepimizin sohbet etmeye ihtiyacı var. En azından şanslıyız ki bu teknolojilerden yararlanma fırsatımız var. Eski sadece yazılı olarak sohbet edebilirken geldiğimiz nokta ortada. O yüzden bu fırsatlardan sizlerde yararlanın. Klas bedava sohbet odalarının tadını çıkarırken bir yandan’da klasfm radyo kanalından güncel müzikleri dinleyebilir aynı zaman sevdiklerinize şarkılar armağan edebilirsiniz. Kaliteli bedava sohbetyeri. Bir sanal sohbet sitesinden çok daha fazlası. Önümüzdeki günlerde Facebook sohbet odaları ile ilgili gelişme ve bilgileri sitemizin güncel teknoloji haberinden okuyabilirsiniz.


Yazar: Loi

Görüntüleme: 94 defa

Kategori: Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 25 Mart 2021

3 Yorumlar
TeSla

Arkadaşlar tek kelime ile harika site. Aynı Instagram ve ya Facebook sosyal medya uygulamaları gibi site. Site size bedeva ve seviyeli sohbet ortamı sunuyor. Resimli sohbet sitesi olan KlasSohbet.com sitesi sizin en sıkıcı zamanlarınızda yanında olan bir site olacaktır. Zorlu pandemi döneminde bize sanal ortam yardımcı oluyor. KlasSohbet.com sitesi bize sosyalleşmeye yardımcı oluyor. Bu zorlu Covid-19 salgını döneminde dışarıdan insanlarla bağlantımızı kesmiş durumda olduk. Bizde bunun için daha çok sanal aleme başvuru yaptık. En çok bize KlasSohbet.com sitesi bu zorlu dönemde yanımızda oldu. Her gün yurtiçi yurtdışı yeni insanlarla tanış oluyoruz. Site size resimli sohbet sunuyor. Bu ise sitenin en güzel yanlarında biridi. Sitede Avrupa sohbet odası bize yurtdışı insanlarla tanış olmaya,arkadaşlık kurmaya yardımcı oluyor. Sitede radyonun kalbi olan Klas FM Dünyaca ve Türkiye'de en popüler şarkılarını sunuyor. Her gün bize güzel yayınlar sunmakta bulunuyor. Sunucuda en iyi DJler bulunmaktadır. En iyi şarkılar sunuyor. Her gün de keyifli ve eğlenceli yayınlar oluyor. Size tek siteye bağlanmanız yeterli. Sizde hemen sohbete bağlanın ve keyif dolu sohbetin tadını çıkarın. Teşekkürler !


İnstagram Sohbet Odaları - Sohbet - Sohbet Sitesi, Sohbet Odaları, Chat

[…] dizi yenilikler yapma mecburiyeti hissetti. Daha Önceki yazılarımızda sizlere Twitterspaces ve Faceebok’un sesli sohbet odaları uygulamalarından […]


Misafir

Sosyal sohbet ve sanal sohbet anlamında doğru haberleri alabileceğiniz bir platform olmuş. klas sohbet sitesi klas sohbet odaları emegi gecen herkese teşekkürler.


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50