Konya Sohbet Odaları

Konya Sohbet Odaları

Dünyada ilk yerleşim yeri dendiği zaman akla gelen Türkiye’nin en kalabalık nüfusuna sahip Konya sohbet odalarına hoş geldiniz. Sohbet odaları projemizdeki hayata geçirdiğimiz fikrimiz olan Konya. Tarihinde Selçuklu imparatorluğuna başkentlik yapmasından tutun Mevlana Celaleddin-i Rumi gibi bilge bir insanla özleşmiş bir şehrimizdir. Sanayi anlamında Türkiye’nin önde gelen illerinin arasında olmasından ziyade. Tarihi gezme yerleri olan Sırçalı medrese‘den tutun Vasada antik kentte kadar topraklarında bir çok tarihi yeri barındırıyor. Klas chat sohbet sitesi olarak önceliği Konya şehrimize vermemizdeki amacımız. Türkiye’nin en büyük ili ve kalabalık şehri olmasındandır. Biliyorsunuz daha önce Ankara, Antalya, İstanbul, Adana ve son olarak Almanya chat odalarımızı açtığımızı sizlere duyurmuştuk. Bu bağlamda en son açtığımız Konya sohbet odalarımızı gelin hep beraber bir tanıyalım.

Konya Sohbet Odaları İle Yalnız Kalmayın

Yalnızlık tercih midir? diye klasik bir söz vardır. Eminim ki çoğunuz bu sözü hatırlamışsınızdır bile. Bence değildir. Bazılarımız yalnızlığa alıştıkları için düzenlerini bozmak istemezler. Çünkü buldukları yada konuştukları kişinin onların düzenlerini bozacağına inanırlar. Çekinirler isteklerini yüz yüze sohbetlerde kolayca dile getiremezler. Bu da bence gayet normal insanı bir durum. Yani uzun lafın kısası ikili ilişkiler kurmakta zorlanıyorsanız burası yani klas sohbet sitemiz size uygun bir platform olabilir. Herkes kendi şehrindeki insanlarla konuşup tanışsınlar diye. Daha kolay arkadaşlık kurmak açısından böyle bir projeyi hayata geçirdik. Konya büyük bir şehir ama insanın yalnızlığı bazen bir şehirden daha büyük olabiliyor. Bırakın artık fazla düşünmeyi kaygılarınızı sitemize gelerek gidebilirsiniz.

Sizinle Aynı Şehirdeki Aynı Kültürdeki İnsanlarla Çekinmeden Sohbet Edin

Bir ucunda Adana bir ucunda Ankara olan bu güzel şehrin insanları artık burada buluşacaklar. Yurt dışından tutun Konya dışına kadar memleket hasreti çeken herkes burada özlem giderebilir. İlla tanıdığınız olması gerekmiyor. Bazen insanın aynı memleketlisi bile olsa kişi daha kolay kendini anlatıp anlaşabiliyor. Bizde hani meşhurdur ya Toprağım sözü. Aynen öyle işte. Konya chat sitemize gelerek memleket sohbetleri yapabilirsiniz. Uzun yıllar sürecek olan dostluklara adım atıp. Güvenilir bir şekilde sohbet edebilirsiniz. Unutmayın yalnızlık Allah‘a mahsus bir şeydir. Bizce hiç bir canlı yalnız kalmamalıdır. Beni dinlediğiniz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim. Buradan çok selam olsun Mevlana Celaleddin-i Rumi’nin şehri Konya’ya.


Yazar: Loi

Görüntüleme: 44 defa

Kategori: Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 24 Haziran 2021

1 Yorumlar
DiLaRa

Öncelikle SeLamlar muhteşem bir makale olmuş emeğinize sağlık keyifli okudum..Makaledede dediği gibi yalnızlık Allah’a mahsustur insanlar sohbet ederek ve birbirini tanıyarak zaman geçirir öteside olabilir. Sohbet bizim gündemimizde çoğu yerlerde kötü bir yer düşünülsede aslında insanların yalnızlığını ortadan kaldırıyor ve yeni insanlar tanıyıp vakit geçiriyor bence herkes gelebilir sohbet edebilir gayet seviyeli ve saygılı bir site ben beğendim KLasSohbet ailesine teşekkür ediyorum bize böyle ortam sundukları için özellikle Jix beyefendiye bize bu ortamı sunduğu için.. :)


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50