Muhabbet Yeri

Muhabbet Yeri

İnternet ortamlarında yüzlerce sanal sohbet sitesi arasında sizin için en uygun seviyeli muhabbet yeri hangisidir? İnternet ortamında kaliteli ve dost hane muhabbet edebileceğimiz platformlar gerçekten var mıdır? Bu platformlar ücretsiz mi ya da üye olmak gerekiyor mu? Peki, İnternet ortamındaki sohbet siteleri ne kadar güvenilir? Eminim bunlar sadece sohbet siteleri hakkında merak ettiğiniz soruların bir kaçı sadece. Belki de bazılarınıza hala İnternet ortamlarında sohbet etmek hala tuhaf geliyordur. Eğer bu soruları kendinize soruyorsanız eğer sizinle klas muhabbet yeri ailesi olarak buluşmamıza az kalmış demektir. Biz sizlere güvenilir ve kaliteli bir muhabbet yeri sunmak için bütün bu soruları sizin yerinize kendimize sorduk. Adımlarımızı görgü ve nezaket kurallarını prensibiyle attık.

Sitemize ilk girdiğiniz anda şöyle bir ibareyle karşılıyoruz sizleri. “Klas sohbet sitesi Dünya’nın farklı ülke ve şehirlerinden katılan insanlara görgü ve nezaket kurları içerisinde nazik ve saygılı bir sohbet ortamı sağlayan Türkiye’nin en klas sohbet sitedir” diye. Biz insanların sanal sohbet sitelerine olan ön yargılarını yıkmak. Olumsuz düşüncelerinizi pozitife sunan bir platform olmak istiyoruz.

Görgü ve Nezaket Kuralları İçerisinde Sohbet Muhabbet Yeri

Biz insanları diğer canlılardan ayıran belkide en önemli özelliğimiz konuşabilmemiz. Ama gelin bakın ki başımıza da ne gelirse konuşmaktan yani dilimizden geliyor. Peki bizler Allah’ ın bizlere bahşettiği bu özelliğini en doğru şekilde kullanmamız gerekmiyor mu? Sorunun cevabı hepimiz tarafından kesin bilinse de bazı insanlar uygulamada yanlış şeyler yapabiliyorlar. Özellikle de dijital sosyal ağ ve sohbet siteleri gibi platformlarda. Çünkü yüz yüze sohbetlerin aksine uzaktan yapıldığı için bu tür muhabbetler insanlar daha rahat hareket edip kantarın topunuzu bazen kaçırabiliyor. Klas sohbetyeri ailesi olarak bunun ve bu tür olayların önüne geçmek için görgü ve nezaket kurallarını öncülüğümüz haline getirdik.

Görgü ve Nezaket Kuralları

Bu kurallar temel esasında insanı diğer canlılardan ayıran ve her insanın toplum ve birbirleriyle yakın ilişkilerinde uyması gereken kurallardır. Çünkü Nezaket kuralları insanların birbirleri arasındaki olan davranışlarıyla alakalıdır. Görgü kuralları ise toplum içerisinde insanların uyması gereken davranışlarıyla ilgili kurallardır. Bizlerde klas sohbet sitesi olarak bir topluluk oluşturduğumuz için kullanıcılarımıza sitemiz içerisinde uyulması gereken bazı kurallar belirledik.

  • Genel ya da Özel sohbet fark etmeden küfür ya da argo kelimeleri kullanmamalıyız.
  • Genel sohbet ortamında olmayan kişilerin arkasından dedikodu yapmamalıyız.
  • İnsanları eleştirirken dilimize dikkat edip onları onurunu kıracak söylemlerde bulunmamalıyız.
  • Tehdit vari kelimeler kurup genel ortamın huzurunu bozmamalıyız.
  • İnsanların Özel bilgilerini güvenlerini su istimal edip başkalarıyla paylaş mamalıyız
  • Bizimle aynı görüşte olmayan insanlarla kırıcı tartışmalar içerisine girmeyip görüşlerine saygı duymalıyız.

Genel olarak bakacak olursak eğer ahlaki değerlerimizi yıkmadan seviyeli bir muhabbet yeri ortamı sunuyoruz. Önemli olan karşımızdaki insanları kırmadan sohbet edebilmek. Bunun için klas sohbet sitesi olarak biz üzerimize düşeni yapıyor. Gerisi artık size kalmış ve unutmayın SOHBET ETTİKÇE ÇOĞALIRIZ.


Yazar: Loi

Görüntüleme: 103 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 27 Nisan 2021

1 Yorumlar
Sezai

Çok güzel bir site kesinlikle herkese tavsiye ediyorum kaliteli bir ortam var


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50