Neden Klas Sohbet Chat Sitesi?

Neden Klas Sohbet Chat Sitesi?

Neden Klas Sohbet Chat Sitesi?

Kendimce bu gün yazmak için konu makale ararken böyle bir soru geldi aklıma Neden Klas sohbet sitesi? yada ne biliyim neden girelim neden orada sohbet edelim gibi soruları. tabi bu soruların hepsini bir başlıkta kullanamam ama elimden geldiğince bütün bu sorulara cevap vermek istiyorum. Karşılıklı soru cevap şeklinde bir yazı yazmak istedim.
Kendimi sizin yerinize koyduğum zaman en başta şu soruyu sorardım galiba. Klas chat sohbet sitesini diğerlerinden ayıran bir özellik ne bileyim bir farklılık var mıdır? Basit bir soru aslında insanın gündelik hayatında sıkça sormaya alışkın olduğu bir soru kalıbıdır galiba. Kendim sorup kendim cevaplıyormuşum gibi oldu farkındayım. O yüzden idare edin
lütfen. Bu soruya cevap vermeden aslında şuna açıklık getirmek istiyorum.

İnsanlar chat sohbet sitelerine yada sohbet odalarına bir boşluğun içinde olduğu zamanlar takılırlar. Bir şeyin eksiği gidermek için. Bir psikolog olmasam da. Bunu anlamak zor değil tabiki. Klas sohbet sitesini açmadan yıllardır bu tarz chat sitelerine takıldığım için gözlemlerim o yöndeydi genelde. Kimisi sevgili aramak için, kimisi olan derdini sıkıntılarını unutmak kafa dağıtmak için, kimisi müzik dinlemek yada oyun oynamak için yani uzun lafı kısası amaçlar değişik olsa da konunun ana teması arayış. Hayatında olan bir boşluğu doldurmak. Bunu yaparken de en doğru mesele doğru platformda doğru sohbet sitesinde takılmak yada aramak.

Arayışlarınıza sağlıklı olarak karşılık vermek yada aracı olmak için bütün bunları klas chat sohbet sitesi olarak düşündük. Alışıla gelmiş sohbet sitelerinin aksine sizlere nezih ve kibar bir ortam sunmaya çalıştık. Hatta kendimize bir slogan bile bulduk. SOHBET ETTİKÇE ÇOĞALIRIZ diye.

Burada Unutulmayacak Güzel Anılar Biriktireceksiniz

Yukarda yazmış olduğum bir soru vardı neden klas chat sohbet sitesinde sohbet edelim diye. Tamda bu yüzden. Hayat anılarımızın genelde güzel olay ve dostluklarımızın aklımızda kaldığı bir film gibi. Bizim sohbet sitemize gelen insanlardan bu anlamda sık sık pozitif dönüşler alıyoruz. Aslında kendimize olan öz güvenimizi onlara borçluyuz yani sizlere. Tabiki olumsuz anlamda eleştirenlerde oluyor. Ama biz onları daha çok dikkate alarak kimsenin buradan mutsuz ayrılmasını istemiyoruz. En azından yönetim olarak bizim yüzümüzden. Ayrılma yada gitme kararı alan kullanıcılarımıza sebebini soruyoruz. olursa bir hatamız düzeltmek için.

Çünkü başkaları da maruz kalsın istemiyoruz. Neden klas sohbet chat sitesi sorusunun cevabı aslında o kadar çok ki. Aslında bunları diğer yazılarımızda da okuyabilirsiniz. Ama genelde onlar işin teknik kısmı. Bu yazıda beni ilgilendiren birazda manevi acıdan bizi sizlere anlatmak. Sizlere karşı ilgili alakadar olmak sorunlarınıza anında cevap vermek. Mesela bu tür şeyler sanal sohbet sitelerinde değil gerçek yaşantımızda da en çok olmasını istediğimiz şeylerden bazılarıdır. Bu anlamda sizlerin sorunlarınıza elimizden geldiğince hemen cevap vermeye çalışıyoruz. İşin belki de en garibi ne biliyor musunuz. Tüm bunları yaparken hiç para yada bir karşılık teklif etmiyoruz. Ben birisine desem ki hiç bir maddi kazancımız yada beklentimiz yok. Sorduğu soru basit oluyor.

Neden o zaman emek ve birde maddi anlamda para veriyorsun üstüne. Evet biraz saçma geldiğini biliyorum. Zamanımızın çoğunu buruya harcadığımız halde neden bir kazancımız olmuyor. Burasını Açarken ki ana fikrim ,
şuydu aslında yada fikrimiz. Sonuçta tek başıma böyle karar almadım. İnsanların rahatça sohbet edebileceği sitenin tıklanma sayısına değil de insan memnuniyetlerini esas odak konusu olduğu bir sohbet sitesi kurmaktı.
Bunu başardık mı evet. En azından bir elimizden geleni yapıyoruz bunu için. Gerisi kullanıcıların insanların takdirine kalmış bir şey.

Ön Yargılarınızdan Kurtulmanıza Yardımcı Oluyoruz

İnsanların bir çoğunu sohbet sitelerine karşı bir ön yargı pozisyonunda olduklarını hepimiz biliyoruzdur. Tv programlarındaki aldatma vakalarının bir çoğuna bu tarz platformlar ev sahipliği ettikleri için. Olumsuz düşünmeleri kadar mantıklı bir şey yok. İnsanlar aslında olmak istedikleri kişi oluyor. Düşüncelerini rahatça söyleyebiliyorlar. Kötü niyetli düşünceli insanlarda oluyor. Şu soruyu sormak lazım bu insanlar sadece chat sitelerin demi var. Mantıklı bakacak olursak eğer. Bu insanlar her yer. Çarşıda, sokakta, mahallede. Önemli olan onlara o ortamı sağlamamak. Rahatsız edici söylemlerde bulundukları zaman uyarmak yada uzaklaştırmak. Biz klas chat sohbet sitesi olarak bir kişini bile huzurunu bozacak söylem yada davranışlardan bulunan kişileri hemen uyarıyoruz. Türk aile ve ahlak yapısına uygun hareket etmeye kimse burada kalıcı sohbetler yapamaz. Sanırım bu günlük bu kadar yeter bana zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Ve son kez unutmayın SOHBET ETTİKÇE ÇOĞALIRIZ.


Yazar: Loi

Görüntüleme: 61 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 08 Haziran 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50