Reddit Sohbet Odaları

Reddit Sohbet Odaları

Geçtiğimiz günlerde sizlere Twitter, Facebook ve İnstagram gibi sosyal ağ platformlarının Clubhouse benzeri sesli sohbet odaları özelliklerinden bahsetmiştim. Sesli sohbet odaları akımına en son katılan ise bir başka sosyal ağ platformu olan Reddit oldu. Reddit Talk ismini vermiş olduğu sesli sohbet odaları özelliğinin henüz test aşamasında olduğunu ve önümüzdeki günlerde kullanıcılarının hizmetine sunacağını duyurdu. Reddit Talk özelliği ilk bakıldığı zaman görünüm ve tasarım olarak Clubhouse benzerlikleri dikkat çekiyor.

Sesli Sohbet Odaları Akımı Büyük Bir Hızla Devam Ediyor

Özellikle de Salgın sonrası insanlar yüz yüze iletişim ve etkileşim kuramadıkları için. Bu tarz sosyal ağ platformlarını ya da sanal sohbet sitelerini tercih etmeye başladılar. Clubhouse’un sesli sohbet odaları özelliği büyük bir sükse yapınca. Haliyle diğer platformlarda ona ayak uydurmak zorunda kaldılar. Bu tür sohbet uygulamaları popüler olmaya devam ederken hali hazırda Reddit gibi olan platformlarda. Özelliklerini başarılı platformlarına bakarak yenilemeye devam ediyorlar.

Reddit Sohbet Odalarına Hem Android Hem de İos Kullanıcıları Katılım Sağlayabilecekler

Clubhouse ile benzer özellikler taşıyacak olan Reddit Talk’ın bilinirliği şu anlık sadece beta kullanıcılarıyla sınırlı. Beta sürecine sizlerde eşlik etmek isterseniz Reddit Talk interest formunu doldurabilirsiniz. Reddit form sitelerine benzer bir yapısı olduğu için değişik topluluklardan birçok alanda kullanıcıya sahiptir. Bu grup yöneticileri sinema, film yada değişik etkinlik alanlarında sesli sohbet odası açarak sohbete başlayabilecekler. Sohbet başlatan moderatürler sohbete katılanlar üzerinde tam yetkiye sahip oluyorlar. Yeni bir katılımcı davet edebiliyor, aynı zamanda hali hazırdaki dinleyicileri sessize alabiliyorlar. Ayrıca topluluk yöneticileri Reddit sohbet odalarına katılmasını istemedikleri birini odadan uzaklaştırıp atabiliyorlar.

Önümüzdeki günlerde hangi sosyal ağ platformu ne yeni özellikler getirir bilinmez ama Clubhouse’un başarısının daha çok konuşulacağı benziyor. Twitter spaces gibi Facebook, Lınkedln ve Sportify gibi sosyal ağ platformları sesli sohbet odaları konusunda adım attıklarını açıklamışlardı bile. Clubhouse rakipleri karşısında başarısını devam ettirmesi için çizdiği başarılı ivmeyi yükseltmesi gerekiyor.


Yazar: Loi

Görüntüleme: 80 defa

Kategori: Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 20 Nisan 2021

6 Yorumlar
OYA

Arkadaşlar çok harika bir site. Tavsiye ederim. Resimli ve bedeva Sohbet Sitesi KlaSohbet.com size Seviyeli Sohbet sunacaktır. Tek bir adım var. Hemen bu siteye giriş yapmak. Teşekkürler.


Korayy

Klas sohbet org Ailesine gelip güvenli saygılı seviyeli sohbet muhabbet etmeye ne dersiniz yeni arkadaş edinmenin tek yolu olan klas sohbet org ailesine bekliyoruz siz saygı değer arkadaşlarımızı bay bayan fark etmez daima kalıcı dostluklar arkadaşlıklar kurabilirsiniz saygılarımla sunucu sorumlusu arkadaşlara emekleri için çok teşekkür ederim burdan JİX ve MİX kardeşlerim ellerinize emeğinize çok teşekkür ederim kaliteli bir ortam sunduğumuz için guvendeyiz sayenizde saygıyla anıyorum sizi iyiki sizinleyim.....


MiX

Bedeva Sohbet sitesi olan KlasSohbet.com sunucusu size bedeva ve seviyeli sohbet sunmaktadır. KlasSohbet.com yönetim kadrosu size güvenli ve sorunsuz sohbet için çalışıyor. En sıkıcı zamanlarda site 7/24 size yardımcı olmaktadır. KlasSohbet.com resimli sohbet sunuyor. Bu ise insanlara hoş geliyor. KlasSohbet.com yayın radyosu Klas FM size güzel ve keyifli yayın sunuyor. Sizde siteye bağlanin. Eğlence ve sohbetin keyfini çıkarın. Teşekkürler.


Eda

#seviyelisohbetodaları #bedevasohbetodaları #resimsohbet #resimlisohbetodaları #ücretsizsohbet #klassohbet #klasfm Çok harika bir site tavsiye ederim.


Leqend

Xüsusilə epidemiyadan sonra, çünki insanlar üz-üzə ünsiyyət qura və ünsiyyət qura bilmirlər. Bu cür sosial şəbəkə platformalarına və ya virtual söhbət saytlarına üstünlük verməyə başladılar. Clubhouse-un səsli söhbət otaqları böyük bir hit olduqda . Nəticədə, digər platformalarda onunla ayaqlaşmaq məcburiyyətində qaldılar. Bu tip söhbət proqramları populyar olmağa davam etsə də, Reddit kimi platformalarda artıq mövcuddur. Uğurlu platformalarına baxaraq xüsusiyyətlərini yeniləməyə davam edirlər.


Facebook, Yeni Chat Platformu Hotline - KlasSohbet.Com - Sohbet Sitesi

[…] çıkarmış olduğu Talk isimli sesli sohbet odaları yazımızı hala okumadıysanız buradan […]


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50