Resimli Chat Odaları

Resimli Chat Odaları

Resimli Chat Odaları

Resimli Chat Odaları insanların birbirleriyle konuşurken profillerin de resim kullanabildikleri sohbet odaların genel isimdir. Önceleri sadece mirc kullanılarak edilen sohbetler yerine artık bambaşka bir alana bıraktı. Facebook, twitter, Whatsapp gibi çeşitli haberleşme ve sosyal ağ siteleri kendilerini yeniledikçe sanal sohbet siteleri de bu değişime ayak uydurmak zorunda kaldılar. En son Twitter kullanıcıları için spaces adlı bir sesli sohbet iletişim uygulaması tasarlamıştı. Bu konuyla ilgili yazımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

Kendi resmimizi kullanmaktan neden çekiniyoruz?

Kişiler resimlerinin kaydedilip başka yerlerde kötü amaçlı kullanılmasından, dolayı çekindikleri için genelde kendi resimlerini kullanmazlar. Klas resimli chat odaları sizin bu çekinceniz i dikkate alarak. Kişisel verilerin kaydedilmesi suçu,136. Maddesinde verilen hukuka aykırı olarak ele geçirme yasa kapsamında hiçbir kullanıcının bilgilerini kaydetmeyip. Kişinin rızası olmadan kimse ile paylaşmıyor. Gönül rahatlığı ile girip kendi resminizi profilinizde kullanabilirsiniz.

18 Yaş Altı Gençlerin Girmesi Neden Yasak?

18 yaşından küçük gençlerin henüz gelişim ve eğitim hayatları tam şekillenmedikleri için. Onlara sohbet odalarına girmeyi tasdik etmiyoruz. Daha çok eğitim amaçlı siteleri kullanmaları onlar için daha iyi olacaktır. Her tür fikirde insanları barındıran bu sitelerin onların gelişimlerinde yanlış kişiler ile kötü fikirlere kapılmalarını istemiyoruz. Cinsel içerikli sohbet odaları klas sohbette yoktur. Yinede birçok sohbet sitesinde olmasından dolayı insanlarında bakış acılara maalesef aynı olabiliyor.

Güzel dostlukların başlangıç yeri.

Hayatın sıradanlığından sizde sıkıldıysanız biraz eğlenip yeni insanlar tanımak sizlere de iyi gelebilir. Resimli chat odaları seviyeli arkadaşlık ortamıyla güzel dostluk ve arkadaşlıklar kurabileceğiniz bir yer. Buradan tanıyacağınız insanlarla gerçek hayatınızda gönül rahatlığı ile uzun ilişkiler kurabilirsiniz. Sadece sohbette değil eğlence ve yarışma odalarına girerek gelen kültürünüz geliştirip. Bilgilerinizi kafanızda tazeleyebilirsiniz. İnsanların çoğu sohbet sitelerine ön yargılı yaklaşıyorlar. Resimli chat odaları ön yargılarınızdan kurtulacağınız bir sohbet platformu. Bu siteye bir kere gelmeniz kötü düşüncelerinizi silmeye yetecektir. Eğlenceli sohbetlerin tadını çıkarın. Klasfm radyo kanalını dinlerken sevdiklerinize şarkılar armağan edebiliyorsunuz. Klas sohbet yenilikçi bir sanal sohbet sitesi.


Yazar: Loi

Görüntüleme: 106 defa

Kategori: Chat Odaları

Yayınlanma Tarihi: 23 Mart 2021

2 Yorumlar
ZeYNeP

Arkadaşlar çok iyi site. KlasSohbet.com resimli sohbet odaları ile çok memnun kaldım. Güzel modern site. Seviyeli ve kaliteli sohbet arayorsanizsa tam adresi. KlasSohbet.com sitesi sayesinde yeni insanlarla tanış oluyorsunuz. Resimli olması da çok harika yapıyor. Karşınızdaki kişilerin resmini göre biliyorsunuz. Özel görüşmeler de sesli sohbet bile yapa bilirsiniz. Sohbetin tek adresi KlasSohbet.com. Siteye 18 yaşından küçüklere giriş yasaktı bunun altınızı çizmek isterim. Müsait zamanınızda internetde vakit geçirmek istiyorsunuz. O zaman size bu site yardımcı olacaktı. Sunucu size sohbetden başka size eğlenceler sunuyor. Burda olan eğlence kanalları size güzel bir vakit geçirmenize yardımcı olacaktı. Hem de bu eğlence kanalları sizin bilgilerinizi geriştiriyor. Bilmediğiniz bazı şeyleri burda öğrene biliyorsunuz. Dünyanın ve Türkiye'nin her yanından yeni arkadaşlar tanışma şansınız var. Bunun için siteye bağlanmanız yeterli. Bedeva sohbet sizi bekliyor. Teşekkürler.


Bedava Chat Odaları - KlasSohbet.Com - Sohbet Sitesi, Sohbet Odaları

[…] Resimli sohbet kullanımı, kişisel verilerinizin korunması ile ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. […]


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50