Sohbet Chat

Sohbet Chat

Çevrenizdeki insanlardan sıkıldığınız anda klas insanlarla Sohbet Chat yapmak iyi gelir bazen. İnsanlar bazen boşluğa düşer bu boşlukta ne yapacağını bilmez. Nereye gidecek bilemez ne zaman ne yapacak bilemez. Hep bir arayışta olur. Sosyal hesaplar bile insanı bir noktadan sonra tatmin etmez hale geliyor. Ama elinin altında bulunan internet den de kopamaz. Hala bir şeyleri orada aramaya devam eder. Aradığı şey aslında dertleşebileceği biri veya birileridir.

Kendini tarafsız anlayacak, Sohbet Chat yaparak dinleyecek,eğlenecek türlü sebeplerden olabilir arayışı. Dedik ya internet bağımlısı bir çağ olduğumuzdan özel sohbet arayışımız da takibi bu mecrada oluyor. Burada saydığımız bu sebeplerin çıkar yolu Sohbet Chat siteleri devreye giriyor. İnsanlar başlarda çekiniyor veya absürt gelebiliyor. Çünkü beyinde kalan eskiden TV reklamlarında Sohbet Chat sitesi isminin geçtiği zamanlarda hep cinsellik söz konusu edilebiliyordu. Şimdi bu ön yargıyı kırmak biraz daha zorlaştı çoğu insan chat sohbet yapıyorum demeye çekinir halde. Aslında Sohbet Chat siteleri türlü sebeplerden kullanılabilir.

İnanın siz ne için gelmişseniz o sizi bulur. Kimse kimseyi zorla bir şey yaptıramaz reel hayatınız da nasılsa sanal ortamda da aynı bu işlem. Ne de olsa sen ben o bu su bir cihaz bizi bir araya getirse de hepimiz bir insanız. Bir birey kendini yansıtır sanal ortamda. Sen ben o bu su hepimiz karakterimizi belirliyoruz ve bunu da klavyemize yansıtıyoruz. Yani işin aslı chat denince akla gelen on yargıları kırın arkadaşlar.

klas sohbet chat

İnsanız hepimiz ve ne istediğimizi biz biliyoruz ne aradığımızı. İçeri girince kanal genelinde toplu sohbet edilen odalarımız vardır. Bu odaların her birinde yetkili arkadaşlar var. Asla kimsenin kimseye Hadsizliği olmaz. Küfür , argo ve cinsellik konuşmaları yapanlar odalardan yetkili arkadaşlar tarafından. Güven her şeydir. Senin bizim ailemize gelmen bize güvendiğini yansıtır ve biz ailemizdeki her bireye saygı sevgi ile yaklaşıyoruz. Bir bireyin başka bir bireyi üzüp kırmasına izin vermeyiz. Sohbet ortamı sayesinde arkadaşlar edinmen çok kolay. Sadece bir selam vermen sana birden fazla arkadaş getirecektir. Arkadaşlarınla istersen genel sohbette muhabbet eder tanışırsın istersen özel sohbet yaparsın. Yepyeni insanlarla tanışarak başka kültürler başka fikirler edinirsin.

Ön yargıyı arkanda bırakıp sadece klas chat sohbet odasına girmeni bekliyoruz. Bize ve kendine sadece 10 dk vermen yeterlidir. 10 dk sadece izlemen yetecek sana anlattıklarımı anlaman için. İçerideki kişileri 10 dk gözlemlemen ve sana yaklaşımlarını görmen için gel bak. Gerisini zaten kendin görecek ve sende kendini sohbetin akışında bulacaksın.


Yazar: Loi

Görüntüleme: 150 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 26 Şubat 2021

3 Yorumlar
Ex

bu günde güzel bir konu seçmişsin admin kardeşim evet sohbet chat denince akla ilk gelen cinsellik ve argo hatta tehditler zorla bişeyler yaptırılması idi gene bir anlayış vardı ama aslında öyle değilki sende belirtmişsin biz bir aileyiz klassohbet.com ailesi ve burası bizim bir evimiz gibi neden bunu diyorum çünkü evimizden bile daha fazla burdayız hatta işyerimizde iken bile burdayız peki biz burdayken neden siz yeni gelen misafirlerimiz olmasınlar bakın bizler nasıl evimize gelen kişilere nasıl bir hoş görü ile yaklaşıyorsak klassohbet.com ailesi olarakda buraya gelen her fert ve bireye aynı şekilde yaklaşırız türk aile toplum yapısında gelen misafire en güzel ve en iyi şekilde davranır ve hizmet edilir yani işte ikram ve sohbet edilen kelimelerin seçildiği gibi evet tabiki sizler bizleri tanımıyorsunuz ve her insan tabiki bir değil en basit örneği elimizdeki 5 parmağın 5'i birmi tabiki değil ama o şekilde olan yani terbiyesizlik yapanları yetkili arkadaşlarımız uyarma ve gerekirse sohbet odasından uzaklaştırmakla yükümlüdür bencede gelip bizleri sadece bir 10 dk izleyin seyredin ve yapılan sohbete bakın emin olunki sizde o sohbetlere dahil olacaksınız çünkü klassohbet.com ailesi olarak biz her gün büyüyen ve gelişen bir aileyiz ve gelen her kesin bizim bir aile üyemiz olmasını canı gönülden isteriz şimdi yapmanız gereken tekşey bilgisayar veya telefonunuzun tarayıcısına klassohbet.com yazıp tıklamanız ve bizim ilk başta misafiri sonrasında ise bir kardeşimiz abimiz kısaca ailemizden biri olmak ...


Sohbet Sitelerinin Olumsuz Yanları - KlasSohbet.Com - Sohbet Sitesi

[…] kan ve oksijen seviyemizin bozulmasına kadar bir çok zararı bulunuyor. Benim gözlemlerime göre sohbet sitelerini kendisine bağımlılık derecesine getiren insanlar. Genelde asosyal, çekingen […]


Online Bayanlarla Sohbet - KlasSohbet.Com - Sohbet Sitesi, Chat

[…] günün her saatinde muhabbet edebileceğiniz arkadaşlar bulabilirsiniz. Google arama motoruna sohbet yada sohbet sitesi yazdığınız zaman şüphesiz bir çok platform çıkar. Ama burada önemli […]


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50