Sohbetyeri

Sohbetyeri

Sohbetyeri

Klas sohbetyeri ne hoş geldin. Buraya kadar geldiğine göre, artık tanışma vaktimiz geldi. Merhaba biz klas sohbet ailesi. Seninde ailemizin bir Ferdi olmanı isteriz. Neden dediğini duyar gibiyim,o zaman sana ufak bir açıklama yapalım.

Klas sohbetyeri içerisine girdiğinde seni saygı ve sevgi ile karşılayan arkadaşlarımız olacak. Kendini sohbetin akışının bırakmış hissedeceksin. Çünkü çok sıcak karşılanacak, hiç yabancılık çekmeyeceksin.

Neden gelmelisin ; şu zamanda insanın en yakınları bile kendini yabancı oluyor. Sosyal mecraların artması ile Reel dostluklara mesafe girdi. Her insan bir elektronik eşyanın mahkum oldu. Her birinin elinde bir telefon bir bilgisayar muhakkak bir sanal ortamın içerisindeyiz. Aynı zamanda insanlar sebepsiz yorgun ve sevdiklerine vakit bulamıyor. Yerinden kalkıp bir yere gitmek zor geliyor sanırım. İşte bu bunu almış lığın içinde yeni keşifler arıyor insan.

Dostluk arkadaşlık sanaldan olmaz diyenlerin aksine, biz Klas sohbet ailesi dostlar kervanı gibiyiz. Birbirine değer veren insanlardan oluşan bir topluluk olduk. İyi gün değil kötü günde de yanında olacak dostlar için doğru adrestesin. Derdinle dertlenen sevincinde sevinen. Yeri geldiğinde elinden geldiğince sana manevi destek olan. Fikirleri ile yol gösteren Candan dostlar. Belki de senin fikirlerin ne dedi yol bulacak insanlar olacak.Seni merak edecek arkadaşların dostların olacak. Yanına uğramadığından merak edeceğin insanlar olacak. Onlara gitmek Klas sohbetyeri ile çok kolay. Sen de gelirsen ailemiz bir dost daha kazanacak. Hiç yorulmadan tek tuşla içeridesin. Bir veya iki güne çok samimi arkadaşlar kuracaksın.

Resimli Sohbetyeri

Girdiğinde canlı bir görselde karşılaşacaksın. İnsanların sadece kendini belirlemiş olduğu isimleri değil, resimlerini de göreceksin. Tabii ki istersen sen de istediğin resmi ekleyebilirsin. Kimisi kendi resmini, kimisi kedi köpek kuş vs. eklemiş. Kimisi sevdiği bir ünlüyü, kimseyi doğa veya manzara resmi. Bunlarla bile karşıdaki kişi hakkında fikir edinebilirsin. Hayvan seven hayvan, insan seven insan, doğayı seven manzara resim eklemiş olabilir. Tabii ki sadece bir fikir. Peki sen kendini hangi rumuz ile tanımlamak isterdin. Vakit kaybetmeden yukarıdaki girişten yaz ve içeri gir. Sonra kendini tanımlayan resmi de ekleyebilirsin. Tabii ki senin tercihin, biz içeride seni bekliyoruz.

Klasfm Yayın Akışı Nedir?

İstediğin şey dostluk arkadaşlık değilse eğer. Çok keyifli radyo programlarımız var. Keyifli yayıncılarla yayınlara eşlik edersin. İstersen sadece dinlersin. İstersen çok sevdiğim parçaları istek yapıp ister arkadaşlarına dinletirsin. Sen de herkese sesini duyurmak istersen, sende Klasfm de radyo yayını alabilirsin. Ben bilmem ben yapamam anlamam deme.:) Arkadaşlarımız sana her konuda yardımcı olacaktır. Sen sadece ne istediğini bil. Sana her zaman destekçi biri vardır içeride.

Eğer seni şarkılarda tatmin etmez ise oyun odalarımızı keşfedebilirsin. Kelime oyunları ile hem oyun oynamanın zevkini varmanı sağlıyoruz. Hem de arkadaşlarınla yarışarak biraz heyecan katıyoruz. Klas sohbet kelime odasında çok fazla kelime var.Belki bir iki kelime öğrenme ne de yardımcı oluruz. Hiç duymadığımız kelimeler her zaman vardır. Bu şekilde mi sana bir nevi katkıda bulunmayı sağlamayı amaçlıyoruz.değişik gelen kelimeleri senin bildiğin veyahut arkadaşların bilmediği, anlamlarında tartışa bileceğin, öğretip öğrenebileceğin bir alan sunuyoruz


Yazar: Loi

Görüntüleme: 914 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 25 Şubat 2021

31 Yorumlar
Ex

eline sağlık çok güzel ve açıklayıcı bir yazı olmuş admin özellikle şu pandemi süreci içinde konuya komşuya gidemiyoruz hısım akrabayada ve evde oturup bir hobi ilede uğraşmıyorsak klas sohbet sohbetin dostluğğun en iyi yaşandığı yer herkesi bekleriz
EyLem

Süper bir yer cidden emeklerinize sağlık


EyLem

Aile ortamı bulabileceginiz bir yer kesinlikle gelip bir bakmalısınız. kaliteli seviyeli samimiyeti bulacağınız insanlar var içeride çok sıcak kanlı insanlar kendinizi hiç yabancı sanmıyacaksınız. Güzel bir sohbet yeri


Merve

Tebrikler başarılar


MehmetCan

Ilk girdim böyle yere başarılı olmuş


SeSiLya

Daha başarılı olamazdı güzel olmuş Emeginize sağlıkta tam bir sohbetyeri olmuş


Mecnun

Kaliteli bir sohbet yeri herkesin gelebileceği kolay uygulamalarıyla sohbet edebileceği bir yer


Minnak

Aile ortamı bol muhabbet www.KlasSohbet.com çok teşekkür ederiz güzel bir Sohbet yeri olmuş


Selma

Herkese tavsiye ederim gerçekten seviyeli bir sohbet sitesi


KeLeBeK

Evde işte canım sıkıldığında şüphesizce gelebildigim bir ortam


Selo

Güzel mekan


Melike

Değişik bir yer ama eğlenceli


Melike

Superrrrrr olmuş beğendim


Emel21

Bizde bu yerde sohbet edebilir miyiz Yabancı olmaktan korkuyorum


Coder

Kimin burası ?


Savaş

Yeni Dostluklar Eşsiz bir KlasSohbet.com deneyimine hazır mısınız? Sizleri farklı heyecanlara, yeni arkadaşlıklara ve daha fazlasına davet ediyoruz. Bu daveti geri çevirmeden sizde hemen aramıza katılın, geç kaldığınıza çok pişman olabilirsiniz.


Setlo

KlasSohbet arkadaşlık ortamları geçmişten bu güne çok daha popüler. Artık piyasada birçok değişik sohbet ve arkadaşlık sitesi, platformu kendisini göstermeye başladı. Sitemiz güvenilirlik bakımından gerçekten de harika seçeneklere yer vermektedir. Gizlilik ilkelerine tamamen bağlı, gerçek insanlarla yapacağınız sohbetler sayesinde de hoş arkadaşlıklar edinme olanağı da yakalamış olacaksınız. Bu sayede hem huzur içerisinde iletişim kurabilecek, hem de yalnızlığınıza bir nevi güvenilir yönlendirmeler ve tanışmalarla son verme olanağına erişmiş olacaksınız. KlasSohbet sitesi ile dünyadan ve türkiyeden bir çok kişi yeni arkadaş çevresi bulup tanışma imkanı yakalamıştır. Arkadaşlıklar reel hayatta taşınıp beraber sohbet, eğlence, iş imkanı yada hayatı beraber paylaşmaya kadar ilerlemiştir. internet ortamlarında kazanılan yeni arkadaş ve dostluklara güvensizlik içerisinde yaklaşılmaktadır. Kötü amaç içeren ve art niyet besleyen insanlar da bu tarz sitelerde yer almaktadır.


Ali

Farklı bir yer gayet güzel alışılmışın dışındaWahshe

Bu zamanda sapıkların olmadığı bir site bulmak zor. Şöyle rahat rahat ağzımızın tadıyla sohbet edebileceğiniz bir ortam arıyorsanız eğer en azından bir bakın derim. Ben beğendim 2 aydırda takiliyorum. Içeride gerçekten güzel bir ortam var ne istediğini bilen insanlar.Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50