Türkiye’de Euro 2021 Turnuva Heyecanı Başladı

Türkiye’de Euro 2021 Turnuva Heyecanı Başladı

Ülkece kafa dağıtmaya hasret kaldığımız şu günlerde Euro 2021 heyecanı tüm dünyayı olduğu gibi Türkiyeyi de sarmış durumda. Özellikle de 2002’deki Dünya Kupasındaki başarıya bakacak olursak hep bir ümidimiz oluyoruz. Neden bu seferde olmasın diye eminim çoğumuz içimizden geçiriyoruz dur. İlhan mansız‘lı, Nihat kahveci‘li bir milli takım ruhu daha neden çıkmasın ki. Hep o umut içimizde var Türk milleti olarak alışkınız aslında. İmkansızlıklardan yeniden doğmaya belki de. Geçmiş turnuva yada maçlara baktığımız zaman hiç kolay bir başarımız olmadı. Aslında biraz bu umudumuz diri tutmaya yarayan belki de. Hiç futbol maçı izlemeyen sevmeyen futbol sevmeyen insanları bile bir arada birlik olmaya iten bu güzel heyecan başladı.  

Euro 2021 Covid-19’lu Günlerde Hepimize İyi Gelecek

Bence bu turnuvaya sadece Türkiye’de değilde tüm dünyanın ihtiyacı vardı. Salgın nedeniyle hiç bir şeyin eskisi gibi tatlı ve anlamlı olmadığı olamadığı bu günlerde herkese iyi gelecek bir organizasyon. Tutkusuyla her yaşından grubundan insanları bir araya getiren ortak bir heyecan. Özellikle de başlandığın maçında Türkiye ile İtalyanın karşı karşıya gelmesi. Turnuvanın ilk maçı olarak tabiki heyecanımızı ikiye katladı. Maç hakkındaki görüşlerimi söylemesem daha iyi olacak. Çünkü biz genelde sonradan açılan bir takım olduğumuz için umudumu korumak istiyorum. Bunun için halk arasında çok sık geçen bir tabir vardır arap atı misali. Zorlukları seviyoruz galiba ülkece. Benim için skor yada sonuç ne olursa olsun bardağın dolu tarafından bakmak gerekiyor. Hepimizi ekranlara kilitleyen farklı bir heyecan yaratan Euro 2021’i izlemekten zevk alıyorum.

Dünyaya Ekranlara Kitleyen Futbol Heyecanı

Biz insan oğluna spor anlamında heyecan yaratan aktiviteler sınırlıdır. Yeri gelir bir cephe savaşına dönüştürürüz olayı. Aslında futbol dünyada başarılı olan ülkenin prestijini artırmak için güzel bir aktivite. Futbol seven insan yada hoşlanın kişi olarak dünya ortalamasına bakarsak yüksek rakamlar karşımıza çıkıyor. Normalde yoğunluklu erkekler tarafından sevilse de. Söz konusu milli takım olunca cinsiyet yada yaş kavramları birbirine karışıyor. Biz klas chat sohbet ailesi olarak Türk milli takımımızı Euro 2021 turnuvasında yürekten destekliyoruz.


Yazar: Loi

Görüntüleme: 165 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 14 Haziran 2021

2 Yorumlar
Amy

Bu güzel makale için çok teşekkür ederim. Çok güzel bir site, başarılarınızın devamını dilerim. Milli takımımıza da başarılar dilerim...


DeLy

Harika bir makale. Başarilar dilerim. Umarım onumuzdeki gunlerde karşimiza guzel makaleler çikar. Milli takımimiza başarılar dilerim.


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50