Twitter Super Follow Özelliği Belli Olmaya Başladı

Twitter Super Follow Özelliği Belli Olmaya Başladı

Geçtiğimiz aylarda Twitter Super Follow adlı ücretli yeni bir özellik üzerinde çalıştıklarını açıklamışlardı. Aslında beklenen ama birkaç özellik hariç bilinmeyen bir uygulamaydı. Geçtiğimiz haftalarda Jone Manchun Wong Super Follow’la ilgili bazı tüyolar paylaşarak. Merak edenlerin azda olsa merakını gidermeye çalıştı. Konumuz içeriğini daha kapsamla paylaşacağım sizler için. Ama Twitter Space sesli sohbet odaları yazımızı okumadıysanız buradan ulaşabilirsiniz. Super Follow özelliğinin açıklanmasından itibaren. Herkes tahmin ya da ön görüler de bulundu. Hadi o zaman gelin hep beraber kimler doğru tahmin etti kimler bilemedi gelin bakalım.

Twitter’ın Ücretli Üyelik Özelliği Super Follow

Twitter Super Follow özelliğini duyurmasının ardından hepimizin aklına. Gelir elde etmek için. Ücretli olarak kullanıcıları bir takım özellikler avantajlar tanıyacağı olmuştu. Wong’un açıklamalarına göre 10.000’den çok takipçisi olan, son 1 ayda en az 25 tweet paylaşmış ve en azın 18 yaşında olan kullanıcılarla sınırlı olacak. Özel içeriklere erişim sağlayan bu özelliğe sahip olmak istiyorsanız aylık 4,99 dolar gibi bir ücret ödemeniz gerekiyor. Twitter Blue’den sonra Super Follow’un özelliklerini duyulması. Ücretli bir sistemi geçişinde sinyallerini veriyor.

Wong Twitter hesabından yaptığı açıklamaya göre Süper Takipçilere Super Followers adı verilen özel atılabilecek twettler. Super Fllowers’i kullananlar kendi özel içeriklerini belirleyebilecekler. Bu belirleme ne işini oluşturulan içerik katagorileri ile yapacaklar. Facebook, Youtube, Twitch, Podcast, gibi birçok kategorinin yanında yetişkin içerik ve OnlyFans gibi kategorileri de yer alacak.

Twitter galiba gelir elde etmek için. Kullanıcılarından medet umuyor desek yeridir. Reklam yada daha başka alanlarda para kazanmaktansa böyle bir yol tercih ediyorlar. Tabiki sevilir mi tutulur mu bilinmez ama. Biz sizler için takip edip ilerleyen günlerde bu ve buna benzer haberleri paylaşmaya devam edeceğiz.


Yazar: Loi

Görüntüleme: 60 defa

Kategori: Mobil Uygulama

Yayınlanma Tarihi: 10 Haziran 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50