Ücretsiz Resimli Sohbet

Ücretsiz Resimli Sohbet

90’lı yılların sonlarında mlRC programı sayesinde başladığımız sanal sohbet serüvenine ücretsiz resimli sohbet platformları ile devam ediyoruz. Aslında internet ve teknolojinin geldiği noktayı doğru anlamak için 1995’yılına kadar gitmek gerekiyor. Yani mIRC’in ilk kurulduğu tarihlere, ama konuyu da fazla dağıtıp sizlerin aklınızı karıştırmak istemiyorum. Belki başka bir blog’ta sadece mIRC’i ve kurucusu Khaled Mardam’in başarılı hikayesini anlatırım sizlere. Teknoloji ve İnternet’in mükemmel uyumları içerisinde çoğu alanda farklı kolaylıklarla tanıştık hepimiz. Bu alanlardan birisi de sanal sohbet platformları. Önceleri sadece yazışarak mesaj şeklinde zor bela sadece İnternet cafe ortamlarında girebilirdik sanal sohbet odalarına. Geldiğimiz şu noktada ise sesli sohbet, kameralı sohbet ve resimli sohbet gibi özelliklerden kolayca faydalanabiliyoruz.

Ücretsiz Resimli Sohbet Odalarında Neler Yapılabilir?

Dünya’nın farklı ülke ve şehirlerinden katılan insanlarda bir araya gelerek yeni dostluklar kurabilirsiniz. Profilinize ister kendi isterseniz sevdiğiniz alanda farklı resimler ekleyebiliyorsunuz. Gezdiğiniz gördüğünüz ya da paylaşmak istediğiniz resimleri anlık olarak arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Sadece sohbette değil tamamen ücretsiz eğlence ve yarışma kanallarında arkadaşlarınızla eğlenirken bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Ayrıca radyo müzik özelliği de olan resimli sohbet odalarında sohbet ederken müzik dinleyip farklı dj’lerin yayınlarını dinleyebiliyorsunuz. Çünkü sadece sanal sohbet sitesi olarak düşünmeyin. Özelikle de şu salgın zamanlarında aradığınız dostu arkadaşlığı bulabileceğiniz platformlar.

Güvenli Arkadaşlık Sohbetyeri

Sitemizin giriş kısmında okumadıysanız eğer şöyle bir ibare geçmektedir; Klas sohbet sitesi Dünya’nın farklı ülke ve şehirlerinden katılan insanlara görgü ve nezaket kuralları içerisinde nazik ve saygılı bir sohbet ortamı sağlayan Türkiye’nin en klas sohbet sitedir. Kullanıcılarına İnternet ortamında samimiyete bağlı güvenilir sohbet odalarında üyeliksiz ve ücretsiz sohbet etme imkanı sunuyor. Bu sloganımıza bağlı kalarak sizlere resimlerinizi kolayca paylaşabileceğiniz. Çünkü son derece güvenilir bir ücretsiz resimli sohbet platformu sunuyoruz. Sevdikleriniz yada dostlarınıza gizlilik ilkemize bağlı olarak dilediğiniz kadar resim paylaşabilirsiniz. Samimi arkadaşlıklar dostlar kurup kim bilir daha ileri yıllara kadar taşıyabilirsiniz.


Yazar: Loi

Görüntüleme: 95 defa

Kategori: Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 22 Nisan 2021

5 Yorumlar
Yelda

KlasSohbet.com harika resimli site. Ücretsiz resimli site bize bir çok avantaj sağlıyor. Bu dönemlerde en sıkıcı zamanımızda KlasSohbet.com yardımcı oluyor. Sizde bize katılın sohbetin ve eğlencenin tadını çıkarın.


Swan

Klassohbet gusel neşeli samimi içten insanlarin olduğu sımsıcak kendinizi ewinizde gibi hissediceginiz bir ortam böle güzel bir ortama katkısı emeği geçen herkese teşekkürler ...((*_*))


Bip

We continue our virtual chat adventure, which we started with the mlRC program in the late 90s , with free picture chat platforms. In fact, it is necessary to go back to 1995 in order to understand the point where the internet and technology has come. I mean, when mIRC was first established, but I do not want to distract you too much and confuse you. Maybe just mIRC and its founder Khaled Mardam on another blogI tell you the successful story of. In the perfect harmony of technology and Internet, we all met different facilities in many areas. One of these areas is virtual chat platforms. In the past, we could hardly only enter virtual chat rooms in internet cafe environments, only in the form of a text message. At this point, we can easily benefit from features such as voice chat, camera chat and picture chat.


Mine

KlasSohbet.com Türkiye'de en iyi sitelerinden biri. KlasSohbet.com resimli bedeva sohbet odaları bize güzel bir sohbet sunmaya devam ediyor. Pandemi devrinde günün en sıkıcı zamanlarında yanimizda olan bir site. Resimli olması sitenin daha çok iyi oluyor. KlasSohbet.com en iyi yönetim ile karşımızda. Buradakı yönetim kadrosu 7/24 sorunsuz ve huzurlu sohbetin olması için çalışıyor. KlasSohbet.com Klas FM radyosu ile bu güzel yayınlar sunuyor. En iyi yayınlar bu radyoda. En iyi DJ-lerle karşınızda. KlasSohbet.com Avrupa sohbet ile karşınızda. Avrupa'da olan kullanıcılar burda. Dünyanın dört bir yanında insanlar geliyor. KlasSohbet.com size yeni insanlarla tanışmaya fırsat veriyor. Sizde KlasSohbet.com sitesine katılın ve bu fırsatları kaçırmayın. Teşekkürler.


Korayy

KLAS SOHBET ORG AİLESİNE Hoş gelmek güzel sohbetler muhabbetler etmek istemez misiniz. Huzur yerimiz saygılı seviyeli sohbet muhabbet yuvasıdır. Siz değerli kişiler ile şehirler fark etmeksizin tanışıp arkadaşlık kurma platformu. Emeği geçen jix ve mix kardeşime şükranlarımı iletirim. İyiki burdayım aranizdayim kalite asla tesadüf değil...


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50