WhatsApp Sohbet Chat Odaları

WhatsApp Sohbet Chat Odaları

Sanal sohbet platformları arasında daha önce görmediğiniz Whatsapp sohbet benzeri bir özellik ile karşınıza çıkıyoruz. Tüm bildiğiniz sanal sohbet sitelerini unutun. Günümüz teknolojiyle yenilenen sitemizde Whatsapp sohbet odaları adını verdiğimiz resimli sohbet, sesli sohbet ve kameralı sohbet özelliğimizi sizlerin hizmetine sunuyoruz. Yeni dijital dünyaya ayak uydurmak adına klasikleşen chat servisimizi değiştiriyoruz. Sadece yazışarak mesaj şeklinde iletişim kurmayacaksanız. Yeni Whatsapp sohbet odalarımız ile aynı zamanda sesli sohbet, görüntülü sohbet gibi özelliklerimizden yararlanacaksınız.

WhatsApp Nedir?

Akıllı telefonlar ve benzeri cihazlar için geliştirilen bir çok uygulama ve platformla çalışma özelliği bulunan insanlarla iletişimim kurmamızı sağlayan bir uygulamadır. İlk olarak sadece akıllı telefonlar için çıksa da günümüzde Whatsapp masaüstü olarak ta kullanılabiliyor. IPhone ve Android başta olmak üzere Windows Phone ve Blackberry gibi bir çok mobil cihazla uyumlu olup kolayca kullanabiliyorsunuz.

WhatsApp Sohbet +18 Yalanı

Bir çok sohbet sitesinde sizlerde araştırırsanız WhatsApp sohbet +18 ibaresini göreceksiniz. İnsanları kendi sitelerine çekmek kalıcı olmasa da sadece tıklanma alabilmek için yapılan bir yalandan ibarettir. Şunu belirmekte önemle fayda var. Sohbet sitelerine +18 yasından küçükleri girmesi zaten yasak. Buradaki amaç esasında cinsel sohbetlere yönelimleri olan insanları tıklanma uğruna sitelerine yönlendirmek. Maalesef sohbet sitelerinin belki de en büyük sorunu bu olsa gerek. İnsanlar site içeriğine bakmadığı için haliyle sapık zihniyetli yada cinsel kelimelere maruz kalabiliyorlar. O yüzden daha önceki buna benzer yazılarımızda da söylediğimiz gibi bir sitede takılmadan önce içeriklerine mutlaka göz atın. Bu konuyla ilgili daha kapsamlı bilgi almak isterseniz güvenilir sohbet siteleri adlı blog yazımızı okuyabilirsiniz.

Klas WhatsApp Sohbet Odaları

Konumuzun en başında da söylediğim gibi. Alışıla geldik sohbet sitelerinin aksine sizlere kendi profilinizi oluşturabilip. Kendi resminizi kullanacağınız bir özellik sunuyoruz. İster mobil olarak ister masaüstü Whatsapp chat odalarımıza girip. Ücretsiz ve üyeliksiz keyifli sohbetler yapabilirsiniz. Yazılı mesajlaşma sohbet dışında isterseniz sesli yada görüntülü konuşabiliyorsunuz. Bunun için hiçbir uygulama indirmeniz ede gerek yok. Yapmanız gereken tek şey klassohbet.com adresine tıklamak olacak. Bu farklı ve yeni deneyimi gelin beraber yaşayalım.

unutmayın SOHBET ETTİKÇE ÇOĞALIRIZ.


Yazar: Loi

Görüntüleme: 110 defa

Kategori: Mobil Uygulama

Yayınlanma Tarihi: 28 Nisan 2021

4 Yorumlar
Telegram Yeni Güncelleme Sohbet - Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları

[…] 8 temel yeni özellik sunan Telegram, Whatsapp gibi rakibi olan diğer uygulamalara fark atmaya çalışıyor. Özelikle de Whatsapp’ın […]


FiLoZoF

kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. güzel bir sohbet ortamı var. tıpkı whatsapp sohbet uygulaması gibi resimli sohbet teması bulunuyor. şimdiden herkese iyi sohbetler.


ReaL

Virtual söhbət platformaları arasında əvvəllər görmədiyiniz Whatsapp söhbətinə bənzər bir xüsusiyyətlə qarşılaşırıq. Bildiyiniz bütün virtual söhbət saytlarını unudun. Bugünkü texnologiya ilə yenilənən saytımızda Whatsapp söhbət otaqları adlandırdığımız şəkil söhbətimiz , səsli söhbətimiz və kamera söhbətimizi təqdim edirik . Yeni rəqəmsal dünyaya ayaq uydurmaq üçün klassik söhbət xidmətimizi dəyişdiririk. Bir mesaj şəklində yalnız mətnlə əlaqə qura bilməyəcəksinizsə. Yeni Whatsapp söhbət otaqlarımızla səsli söhbət və video söhbət kimi xüsusiyyətlərimizdən də faydalanacaqsınız.


WhatsApp benzeri sohbet uygulamaları - KlasSohbet.Com - Sohbet Sitesi

[…] adı altında zorunlu kabul edilmesi gereken bir takım kararlar açıkladı. Bu kararlara göre WhatsApp sohbet kullanıcılarının bilgileri toplanıp gerektiği halde Facebook’da dahil olmak üzere. […]


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50