Yetişkin Sohbet Kanalı

Yetişkin Sohbet Kanalı

Yetişkin sohbet dendiği zaman eminim bir çoğunuzun aklına cinsel içerikli sohbetler geliyordur. Ama bu konuda sizleri suçlamıyorum. Çünkü hepimiz öğretim hayatımız boyunca cinsel eğitim açısından o kadar bilgisiz kaldık ki. Bir çoğumuz kendi çabalarımız ile bir şeyler öğrenmeye çalıştık.Şimdi yolda birini çevirip yetişkin sohbet nedir? diye bir soru yöneltseniz. Muhtemelen cinsel içerikli konular gelir. Şimdi derseniz bana neden bunları anlatıyorsun ki. Yıl 2021 21.yy’ dayız ama hala bir kesim sanal sohbet kullanıcısı yetişkin sohbet kanalları ile cinsel sohbet kanallarını karıştırıyor da ondan.

Sizinde kafanız karışık ise bu konuyla ilgili o zaman doğru yerdesiniz demektir.İnsanların aklında Yetişkin sohbet kelimesini cinsel sohbetle bağdaştırmasını ne sağladı? Sizleri fazla değil 2000’li yılların başlarına götürmek istiyorum. Türkiye‘de uydu kanalları ve paralı tv platformların hayatımıza girdiği zamanlara. +18 gibi uyarıları ile o zamanlarda tanışmıştık. Evet hatırladım şimdi dediğini duyar gibi gibiyim. Aslında o zamanlar girmişti hayatımıza Yetişkin kanal kelimesi. Bazı erotik içerikli kanalları belirtmek için yetişkin kanal ibaresi kullanılıyordu. Hal böyle olunca da aklımızda hep yetişkin sohbet kelimesi cinsel sohbeti çağrıştırıp durdu.

Yetişkin Sohbet Siteleri

Aslında yukarıda anlattığım olaylar her ne kadar tv kanalları üzerinden gerçekleşse de. Bazı sosyal platformların da bu hatayı sürdürmeye devam ettik. Örneğin: Yetişkin sohbet sitesi diye arttırdığınız zaman yada Yetişkin sohbet odası diye
içerik olarak bir çoğunda cinsel konular yer alıyor. Peki Yetişkin sohbet kanalı ne demek? Belirli bir olgunluğa erişmiş insanların kendi aralarında sohbet ettikleri kanallar, yada odalardır. Zaten sanal sohbet sitelerine bakacak olursanız eğer +18 ibaresine çok sık rastlayabilirsiniz. Bunun sebebi de +18 yaşından küçüklerin girmesini yasak olduğu yerlerdir. Onların eğitim ve gelişimini etkilemesinden dolayı bu tarz platformlarda olmaları yasaktır. Bunun en büyük sebebi de bu tarz platformlar girilmesi kolay yerler oldukları için. Sapıkça eğilimleri olabilecek insanlardan tutun bir çok zihniyet insanla karşılaşabiliyorsunuz. Her ne kadar kötü düşünce yapısına sahip kullanıcılar uzaklaştırılsa da. Bazen arada kendini iyi saklayanlar maalesef oluyorlar.

+18 Kuralı Her Chat Sohbet Sitesi İçin Geçerlimidir?

Bu sorunun net cevabı evettir. Kesinlikle +18 yaşından küçüklerin girmesi yasaktır. Çünkü düşünce yapıları ve karakterleri tam oturmadığı için ilerideki yaşamlarına zarar verecek kararlar alabilirler. Yada kişilerle karşılaşabilirler. Ama siz şimdi diyeceksiniz +18 yaşından küçük biri girse madem her kese açık bir sohbet sitesi nasıl anlaşılır ki kişi söylemediği sürece. Son derece haklısınız aslında orada iş biraz ebeveynlere düşüyor. Devir teknoloji ve dijitalleşme devri olduğu için akıllı telefon ve cihazlarla insanlar bir çok faydalı yada faydasız alışkanlıklar edinebiliyorlar. Biz klas yetişkin sohbetyeri olarak hareketleri ve söylemleri tutarsız kişileri derhal sunucumuz dan uzaklaştırıyoruz. Yada +18 yaşından küçük olduğunu söyleyen kişileri. Ama dedim ya yinede 100/100 giremez diye bir şey diyemeyiz. Ama barınamayacağından eminiz. O yüzden sevgili aileler lütfen çocuklarınıza akıllı telefon yada tablet alıp ders çalışıyorlar diye dikkatsiz olmayın sakın.

Klas Yetişkin Sohbet Kanalında Olgun ve Her Yaş Grubundan İnsanlarla Sohbet Edebilirsiniz

Klas sohbet sitesi olarak her yaştan insanlara hitap etmek için bir dizi yenilikler getirdik. +35 ve +40 yaş grubuna ait sohbet odalarımızı faaliyete geçirdik. Bunu şu düşünceden dolayı yaptık. Sitemize ilk gelen kişi 1 2 kişinin yaşına göre burası gençlere hitap ediyor fikriyle sitemizden çıkabiliyordu. Biz istedik ki +35 ve +40 yaş grubu insanları çekinmeden sohbet edebilsin. En azından birileri yaşlarını sorduklarında rahatça söyleyebilsinler. Çünkü biz bu sanal sohbet platformunu kurarken yaş yada kişi ayırt etmeksizin +18 yaşından büyük herkese kaliteli sohbet hizmet sunacağız dedik. Bu gün kuruluşumuzun üstünden 5 ay gibi bir zaman dilimi geçmesine rağmen sizlerden aldığımız güven ve memnuniyetle yolumuza devam ediyoruz. her zaman dediğimiz gibi unutmayın SOHBET ETTİKÇE ÇOĞALIRIZ.


Yazar: Loi

Görüntüleme: 95 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 06 Mayıs 2021

1 Yorumlar
Asuman

arkadaşlar fazla değil 1 haftadır buruya takıyorum. Site içerisinde gerçekten güzel bir ortam var. Eğer seviyeli ve kaliteli bir yer arıyorsanız özellikle sapıklardan uzak bir sanal sohbet sitesi burası sizin için en ideali olabilir. Enazından bir deneyin bence bir şey kaybetmezsiniz güzel arkadaşlıklar var bu chat sitesinde mobil olarakta kolayca bağlanabiliyorsunuz. Resimli sohbet özelliği alışıla gelmişim dışında bir sistem eminim çok beğeneceksiniz.


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50